Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: PRONESS MyVita

MyVita Melatonina FORTE

SLEEP SUPPORT

BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY

Melatonina to organiczny związek naturalnie wydzielany w organizmie człowieka po zapadnięciu zmroku. Nazywana jest często ,,hormonem snu”, gdyż wyznacza organizmowi pory snu i budzenia się (reguluje rytm biologiczny człowieka).

Melatonina jest produkowana w organizmie pod wpływem ilości docierającego przez oko światła. Im jest go mniej tym więcej wytwarza się melatoniny, a tym samym człowiek staje się bardziej senny.

Dzisiejszym problemem jest zbyt duża ilość tzw. światła niebieskiego, co zaburza ten naturalny cykl i coraz więcej osób ma problemy z zasypianiem i sięga po preparaty z melatoniną.

Składniki: inulina z korzenia cykorii (Cichorium), L-Leucyna 11 mg, melatonina, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej).

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

Dzienna porcja zawiera:

Melatonina 1 mg

Inulina 438 mg

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

Opakowanie: 60 kapsułek, 120 kapsułek

Producent: PRONESS MYVITA, Polska

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Polska