Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8002295062758
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Winni's

TABLETKI DO ZMYWAREK, EKOLOGICZNE WINNI'S

Niezależnie od tego, jak dobra jest zmywarka, nie może zrobić wszystkiego sama. Jeśli nie zostanie użyty doskonały środek czyszczący, naczynia i sztućce nie zostaną dokładnie oczyszczone. Kiedy tabletki zmywarki Winnis rozpuszczają się, robią całą "brudną robotę" - przywarte resztki jedzenia i tłuszczu zostaną usunięte z naczyń. Zazwyczaj mając na uwadze zużycie energii i wpływ na środowisko, często preferowane są cykle zmywania w niskich temperaturach; więc wybór odpowiedniego produktu jest bardzo ważny.

Dzięki formule bogatej w surowce roślinne, tabletki Winnis pozostawiają naczynia błyszczące i pozbawione plam lub smug.

Aktywny tlen i enzymy bez barwników skutecznie usuwają zbrylony tłuszcz lub zabrudzenia. Doskonale wyczyszczone naczynia kuchenne oraz całkowita higiena są gwarantowane.

Tabletki są wydajne w przypadku mycia w niskiej temperaturze i w krótkich cyklach. Indywidualnie pakowane w folię rozpuszczalną w wodzie.

Środki powierzchniowo czynne w tabletkach do zmywarek Winnis pochodzą z roślin i szybko ulegają biodegradacji, ponieważ są przekształcane w substancje naturalne przez mikroorganizmy obecne w wodzie.

Produkt został przetestowany pod kątem zawartości niklu, kobaltu i chromu (wykrywalny próg <0,01 PPM) i posiada certyfikat Vegan Ok.

Opakowanie: 25 sztuk

Wyprodukowano we Włoszech

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...