Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903021592040
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: PRONESS MyVita

Witamina D3 w kroplach

Witamina D3 w kroplach została rozpuszczona w Oliwie z Oliwek Extra Virgin dzięki czemu bardzo szybko wchłaniana jest w przewodzie pokarmowym.

Naturalna Witamina D3 w kroplach to:

  • szybkie wchłanianie,
  • tylko naturalne składniki.

Witaminę D3 w postaci cholekalceferolu pozyskuje się w naturalny sposób z owczej wełny (z lanoliny). Witamina D3 jest tzw. prohormonem, czyli substancją, z której wytwarzany jest kalcytriol czyli aktywny hormon, odpowiedzialny za prawidłową gospodarkę wapniem w organizmie.

Witamina D w naturalny sposób wytwarza się w głębszych warstwach skóry pod wpływem odpowiednich promieni słonecznych. Suplementację Witaminą D3 w kroplach poleca się szczególnie w okresach jesienno-zimowych, kiedy na naszej szerokości geograficznej dociera bardzo mała ilość promieni słonecznych.

Skład: 

Oliwa z Oliwek Extra Virgin, Witamina D3 (cholekalcyferol z lanoliny).

Sposób użycia:

Produkt z Witaminą D3 w kroplach posiada specjalną pompkę dozującą. Jedno naciśnięcie pompki zawiera 1 kroplę - porcję w dawce 12,5 mcg Witaminy D3.

0-1 rok życia 1 kropla     12,5 mcg - 500 j.m. (250%RWS*)      
1-18 rok życia 2 krople 25 mcg - 1000 j.m. (500%RWS*)
Dorośli 4 krople 50 mcg - 2000 j.m. (1000%RWS*)
Kobiety w ciąży i karmiące     3 krople 37,5 mcg - 1500 j.m. (750%RWS*)

*RWS - referencyjna wartość spożycia

Zawartość netto: 30 ml
Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa:

- nie należy przekraczać zalecanej porcji do spozycia w ciągu doby.
- kobiety w ciąży i karmiące oraz przy stosowaniu u dzieci, przed zastosowaniem witaminy d3 w kroplach powinno skonsultować się z lekarzem. 

Przechowywanie:

Witaminę D3 w kroplach należy przechowywać w temp. pokojowej, w sposób niedostępny małym dzieciom. Witaminę D3 w kroplach należy chronić przed działaniem światła słonecznego.

Witamina D3 w kroplach jest suplementem diety, który nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia jest istotnym czynnikiem dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...