Wczytuję dane...

Dyfuzory Zapachu

Dyfuzor zapachów to świetny sposób, żeby w prosty sposób sprawić, że pomieszczenia wypełnią się pięknymi zapachami. 

Dyfuzory zapachowe są przeznaczone do rozpylania zapachów w pomieszczeniach. Jest to możliwe dzięki wykorzystywaniu patyczków oraz olejków eterycznych, które odpowiadają za piękny aromat.

Dyfuzory zapachowe są nie tylko praktyczne i proste w obsłudze, ale z powodzeniem mogą służyć jako dekoracja.

Dyfuzory zapachowe kupuje się tylko raz, następnie można jedynie wymieniać w nich perfumy czy patyczki rattanowe. W zależności od wielkości pomieszczenia oraz cyrkulacji powietrza, różnić się będzie czas, na który wystarczy taka karafka. Jeśli dyfuzor zapachów ustawimy w nasłonecznionym miejscu, w pobliżu źródła ciepła, czyli kominka lub kaloryfera, to zapach będzie krócej wyczuwalny. Właśnie dlatego dyfuzory zapachowe do domu należy ustawać na wysokości około 1 m, dzięki czemu woń będzie najbardziej wyczuwalna, a zużycie olejków optymalne.

Jeśli zapach jest mało wyczuwalny, to należy zastanowić się czy jest użytkowany we właściwy sposób. Nie należy zapominać bowiem o odwracaniu patyczków rattanowych, przez które rozprzestrzenia się zapach. To jeden ze sposobów, dzięki jakiemu możliwe jest zwiększenie przydatności karafki do użycia, bez potrzeby wymiany jej na nową. Jeśli zależy nam na jeszcze bardziej intensywnym zapachu, możemy do flakonika włożyć dodatkowe lub grubsze patyczki, które zwiększą powierzchnię parowania. Dodatkowo trzeba pamiętać także o uzupełnianiu olejków eterycznych w karafce – ich mała ilość może sprawić, że zapach będzie słabo wyczuwalny.

Kup Dyfuzory zapachowe w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym Biokord.com

Sortuj według:
Wyświetl po produktów