Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5055796528844
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Ancient Wisdom

Olejek Eteryczny Szałwiowy

100% NATURALNY

Latin Name: Salvia Officinalis

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Metoda otrzymywania: destylacja z parą wodną

Korzyści zdrowotne olejku eterycznego z szałwii można przypisać jego właściwościom przeciwgrzybiczym, przeciwbakteryjnym, przeciwutleniającym, antyseptycznym, przeciwzapalnym, przeciwskurczowym, żółciopędnym, zabliźniającym, oczyszczającym, dezynfekującym, emmenagogicznym, wykrztuśnym, przeciwgorączkowym i  przeczyszczającym.

Obecność kamfory i kamfenu w tym olejku eterycznym nadaje mu właściwości przeciwgrzybicze. Ten olej jest zdolny do hamowania infekcji grzybiczych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, i przynosi ulgę w przypadku infekcji grzybiczych, takich jak czerwonka, choroby skóry, grzybica stóp lub zapalenie skóry. Ta właściwość jest jedną z przyczyn wykorzystania  olejku szałwiowego w produktach do pielęgnacji skóry.

Olejek Eteryczny z Szałwii pomaga w trawieniu, łagodzi żołądek i poprawia funkcjonalność całego układu pokarmowego przeciw stanom zapalnym spowodowanym nadmiarem kwasów.

Neutralizuje również kwasy w żołądku i krwiobiegu, zapewniając w ten sposób ulgę w kwasicy, co z kolei chroni nas przed wrzodami trawiennymi spowodowanymi kwasowością, a także przed czyrakami i chorobami skóry.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Ancient Wisdom, UK