Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5055796528875
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Ancient Wisdom

Olejek Eteryczny Cedrowy

100% NATURALNY

Latin Name: Juniperus Virginiana

Kraj pochodzenia: USA

Metoda otrzymywania: destylacja z parą wodną

Cedr to roślina występująca w zimnym klimacie i zwykle występuje na dużych wysokościach. Korzyści zdrowotne olejku eterycznego z drzewa cedrowego można przypisać jego właściwościom jako substancji przeciwłojotokowej, antyseptycznej, przeciwskurczowej, tonizującej, ściągającej, moczopędnej, emmenagogicznej, wykrztuśnej, owadobójczej, uspokajającej i grzybobójczej.

Olejek eteryczny z drzewa cedrowego łagodzi objawy łojotoku. Wyprysk łojotokowy to choroba spowodowana nieprawidłowym funkcjonowaniem gruczołów łojowych. Skutkuje to zwiększoną produkcją łoju i następczym zakażeniem komórek naskórka. Wygląda bardzo brzydko, ponieważ skóra w kolorze białym lub bladożółtym zaczyna złuszczać się, szczególnie ze skóry głowy, brwi, ucha wewnętrznego i wszystkich innych miejsc, w których znajdują się mieszki włosowe. Olejek cedrowy może być korzystny w leczeniu tego stanu zapalnego i może zmniejszać łuszczenie się skóry, regulować produkcję sebum i leczyć infekcję. Olejek niweluje również brzydkie zaczerwienienia i oczywiste oznaki choroby.

Olejek cedrowy zapobiega infekcjom ran.

Chroniąc organizm przed toksynami, olejek eteryczny z drzewa cedrowego uwalnia białe krwinki i układ odpornościowy z dodatkowego stresu, co pozwala im chronić funkcje wewnętrzne.

Olejek cedrowy może być stosowany jako ogólny tonik zdrowotny, ponieważ działa tonizująco na układy narządów i stymuluje metabolizm. Napina i uelastycznia mięśnie skóry, żołądka, układu pokarmowego, reguluje pracę mózgu.

Zwiększa funkcjonalność nerek i wątroby, co dodatkowo poprawia ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Ancient Wisdom, UK