Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: PRONESS MyVita

Krzem Organiczny SILVER PURE

Suplement diety

  • zawiera ekstrakt standaryzowany na zawartość aż 70% naturalnej krzemionki pozyskiwanej z pędów bambusa
  • istotnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu: niezbędny do prawidłowej budowy ścięgien, kości, stawów, błon śluzowych, włosów, skóry i paznokci
  • postać organiczna wykazuje najlepszą przyswajalność

Krzem to pierwiastek chemiczny, który zaraz po tlenie jest jednym z najczęściej występujących w przyrodzie. W organizmie człowieka można go znaleźć niemal w każdej cząsteczce. Krzem to pierwiastek egzogenny (organizm sam go nie wytwarza), dlatego musi być przyjmowany wraz z pożywieniem. Znaczenie tego pierwiastka dla prawidłowego funkcjonowania organizmu jest bardzo duże. Krzem bierze udział m.in. w biosyntezie kolagenu, co sprzyja zachowaniu prawidłowego stanu włosów, skóry, paznokci, struktury naczyń krwionośnych, stawów, ścięgien i kości.

SKŁADNIKI: 

ekstrakt z pędów bambusa (bambusa arundinacea) standaryzowany na zawartość minimum 70% krzemionki, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej).

Zawartość zalecanej dziennej porcji:

Ekstrakt z pędów bambusa: 300 mg
w tym krzemionka: 210 mg

DAWKOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA: 1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie: 60 kapsułek, 120 kapsułek

Producent: Proness Myvita, Polska

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Polska