Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820177020276
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Aromatika

KOMPOZYCJA NATURALNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH

"AROMAT TOSKANII"

Mieszanki aromaterapeutyczne firmy Aromatika produkowane są na bazie tylko naturalnych, bardzo wysokiej jakości, dokładnie testowanych olejków eterycznych.

Naturalny olejek rozmarynowy jest silnym środkiem antyseptycznym. Zmniejsza liczbę patogenów i zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji w okresie epidemii. Pozytywnie wpływa na układ oddechowy. Pobudza krążenie krwi.

Naturalny olejek bergamotowy poprawia nastrój, zwiększa witalność. Jest silnym afrodyzjakiem. W składzie kosmetyków doskonale odświeża i tonizuje skórę.

Naturalny olejek z szałwii muszkatołowej ma działanie kojące, uspokajające, relaksujące, antydepresyjne i wzmacniające. Zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną, poprawia koncentrację, zwiększa kreatywność i aktywność twórczą. Zmniejsza napięcie nerwowe. Jest jednym z najpotężniejszych środków relaksacyjnych. Pomaga przy bólach głowy i migrenie. W kosmetologii pomaga regenerować skórę, zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Naturalny olejek tymiankowy tonizuje układ nerwowy i stymuluje aktywność mózgu. Łagodzi zmęczenie, poprawia pamięć i koncentrację. Potężny immunomodulator. 

Właściwości:

  • poprawia nastrój i stan emocjonalny, łagodzi zmęczenie,
  • zwiększa odporność i właściwości ochronne organizmu,
  • jest pomocna w czasie epidemii grypy,
  • doskonały środek do regeneracji skóry. 

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 2-5 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka.

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 3-5 kropli kompozycji wymieszanej z 1-2 łyżkami emulgatora (sól morska, miód, mleka). Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

Inne metody stosowania:

  • aromatyzacja powietrza,
  • nanieść 2-3 kropli kompozycji na pościel lub umieścić obok łóżka,
  • nanieść 1-2 kropli na aroma kulon.

Skład: 

100% naturalne olejki eteryczne: rozmarynowy, bergamotowy, szałwii muszkatołowej, tymiankowy, majerankowy.

Tylko naturalne olejki firmy AROMATIKA odpowiadają wyżej opisanym właściwościom i metodom stosowania. Przy opracowaniu zaleceń została wykorzystana informacja o kraju pochodzenia surowca, metodzie otrzymywania olejku oraz jego składzie. Informacja podana w opisie nie może być wykorzystywana przy stosowaniu olejków eterycznych innych producentów.

PRZECIWWSKAZANIA:

Indywidualna nietolerancja. Nie stosować bez rozcieńczenia.

Środki ostrożności: Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody.

PRZECHOWYWANIE:

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze do 25 °C w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Należy pamiętać że tanie olejki zapachowe nie są olejkami eterycznymi. Olejki zapachowe nie mają żadnych właściwości leczniczych, nie nadają się do aromaterapii i pielęgnacji ciała.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Firma "Aromatika" istnieje na rynku farmaceutycznym i kosmetycznym już od 14 lat. Przez ten czas dzięki wysokiej jakości produktów firma zdobyła duże zaufanie klientów nie tylko na Ukrainie, ale także w Rosji, Białorusi USA oraz wielu krajach Europy. Olejki eteryczne sprzedawane pod znakiem towarowym "Aromatika" sprowadzane są od wiodących europejskich dostawców i posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości. Produkty pakowane są w opakowania spełniające międzynarodowe wymagania 5,10,20, 50 ml, 100 ml, z ciemnego szkła, z kroplomierzem i pierścieniem kontrolnym. Specjalne badania, przeprowadzone przez laboratorium kontrolno - analityczne Ministerstwa Zdrowia Ukrainy, potwierdziły wysoką jakość olejków marki "Aromatika" przez odpowiednie certyfikaty.

Wyłączny importer produktów firmy "AROMATIKA" firma BIODAR

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170