Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820031052047
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Aromatika

MIESZANKA AROMATERAPEUTYCZNA "PRZECIWPRZEZIĘBIENIOWA"

100 % NATURALNA

Profesjonalnie dobrana mieszanka naturalnych olejków eterycznych, służy dla aktywnych ludzi, jako doskonała profilaktyka przeziębień, grypy i stanów zapalnych

Szczególnie wskazana dla osób uprawiających sporty zimowe (narty, łyżwy, snowbord)

Skład: 100% naturalne olejki eteryczne: eukaliptusowy, jodłowy (pichtowy).

WŁAŚCIWOŚCI:

  • podwyższa odporność organizmu
  • wykazuje silne bakteriobójcze i antyseptyczne właściwości w okresie przeziębień i grypy (w szczególności u dzieci)
  • łagodzi dolegliwości reumatyczne i neurologiczne (zapalenie stawów, korzonki, lumbago, rwa kulszowa)
  • wyraźna ulgę daje przy zapaleniu mięśni i więzadeł
  • profilaktyka urazów sportowych (kontuzji, stłuczenia)
  • podnosi koncentracje i uwagę osób pracujących przy komputerze i prowadzących pojazdy
  • może być stosowany w kosmetologii do redukcji zmarszczek i poprawienia kolorytu skory


METODY STOSOWANIA:

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 1-2 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka (na 3 m2). Może być stosowany w nawilżaczach powietrza do aromatyzacji pomieszczeń.

INHALACJE NA ZIMNO:3-5 kropli mieszanki nanieść na chusteczkę i wykonać 10-20 głębokich, a później 5-7 krótkich wdechów i wydechów. Powtórzyć 2-5 razy.

INHALACJE PAROWE: 1-2 krople mieszanki dodać do naczynia z gorącą woda, nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 5-7 minut. Oczy muszą być zamknięte.

MASAŻ: dodać 3-7 kropli mieszanki do 10-15 ml kremu do masażu lub oleju bazowego.

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 3-7 kropli mieszanki wymieszanego z 1 łyżką miodu, mleka lub soli. Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

OKŁADY/ROZCIERANIE: 5 kropli na 10-15 ml oleju bazowego.

SAUNA, ŁAŹNIA PAROWA, RUSKA BANIA: 5-10 kropli wymieszać z 1-2 łyżką miodu, mleka lub soli i rozpuścić w 500 ml wody. Polewać kamienie w łaźnie parowej.

WZBOGACANIE KOSMETYKÓW: 3-5 kropli zmieszać z 10-15 ml kremu, balsamu, żelu lub szamponu.

Przed pierwszym zastosowaniem naturalnych olejków należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu mieszamy kroplę olejku eterycznego z łyżeczką oleju roślinnego, wcieramy w skórę i pozostawiamy na 24 godziny. Jeśli w tym czasie zaobserwujemy reakcję alergiczną, nie powinniśmy stosować tego olejku.

PRZECIWWSKAZANIA: indywidualna nietolerancja.

PRZECHOWYWANIE: w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Tylko naturalne olejki firmy AROMATIKA odpowiadają wyżej opisanym właściwościom i metodom stosowania. Przy opracowaniu zaleceń została wykorzystana informacja o kraju pochodzenia surowca, metodzie otrzymywania olejku oraz jego składzie. Informacja podana w opisie nie może być wykorzystywana przy stosowaniu olejków eterycznych innych producentów.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Należy pamiętać że tanie olejki zapachowe nie są olejkami eterycznymi. Olejki zapachowe nie mają żadnych właściwości leczniczych, nie nadają się do aromaterapii i pielęgnacji ciała.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Aromatika, Ukraina

Oficjalny dystrybutor: BIODAR

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu  jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170