Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820031053402
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Aromatika

Kompozycja Olejków Eterycznych Lekki Oddech

Naturalne olejki znane są od starożytności, a właściwości wielu z nich zostały naukowo dowiedzione. Główną zaletą naturalnych olejków jest wysoka skuteczność, łatwość zastosowania oraz wydajność. Wszystkie olejki koncernu „AROMATIKA" (Ukraina, Kijów) zostały stworzone na bazie wiekowych tradycji medycyny ludowej. Surowce do ich produkcji pochodzą z ekologiczne czystych terenów.

Olejki koncernu „Aromatika" są w 100 % naturalne.

Olejek eukaliptusowy działa przeciwwirusowo i przeciwzapalnie. Stosuje się przy leczeniu infekcji dróg oddechowych, zmniejsza obrzęk błon śluzowych, rozrzedza wydzielinę. Skuteczny przy przeziębieniu, grypę, zapaleniu zatok, anginie i astmie.

Olejek pichtowy działa jako silny antyseptyk. Ma działanie wykrztuśne i uspokajające. Efektowny przy leczeniu schorzeń układu oddechowego.

METODY ZASTOSOWANIA

INHALACJI NA ZIMNO: 1-2 krople olejku umieścić obok z łóżeczkiem dziecka.

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 1-2 krople w rozcieńczeniu z wodą do kominka.

MASAŻ MIODOWY: 2-3 krople dodać do 2-3 łyżek miodu (ciekły miód, rozgrzany do temperatury pokojowej). Wcierając wzdłuż kręgosłupa i klatkę piersiową, w obszar szyi i stop. Zabieg wykonujemy przed snem.

KĄPIEL: 2-3 krople dodać do łyżki miodu, rozpuścić w 0,5 l cieplej wody i dodać do wanny. Czas trwania kąpieli 10 - 15 minut.

W wieku do 2 miesięcy: do kąpieli 1 kropla na 20 l wody, do masażu 1 kropla na 20 ml olejku bazowego (olej migdałowy, brzoskwiniowy);
Od 2 miesięcy do roku: do kąpieli 2 krople na 20 l wody, do masażu 1 kropla na 10 ml olejku bazowego;
Od roku do 5 lat: do kąpieli 3 krople, do masażu 2 krople na 10 ml olejku bazowego;
Od 5 do 10 lat: do kąpieli 3-4 krople, do masażu 2-3 krople na 10 ml olejku bazowego;
Od 10 do 14 lat: do kąpieli 5 kropli, do masażu 4 krople na 10 ml olejku bazowego.

PRZECIWWSKAZANIA: Indywidualna nietolerancja składników, padaczka, zapalenie skory, zapalenie nerek. Nie stosować w trakcie brania środków homeopatycznych.

UWAGA! Do stosowania zewnętrznego! Stosować tylko rozcieńczony.

Nie pozostawia tłustych plam.

SKŁAD: 100% naturalne olejki jodłowy (pichtowy), eukaliptusowy.

PRZECHOWYWANIE: w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze od -10 do 20 ° C w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Aromatika, Ukraina

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu  jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...