Wczytuję dane...
EAN: 4820031059138
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Aromatika

KOMPOZYCJA NATURALNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH

"SKARBONKA"

Mieszanki aromaterapeutyczne firmy Aromatika produkowane są na bazie tylko naturalnych, bardzo wysokiej jakości, dokładnie testowanych olejków eterycznych.

Właściwości:

  • przywołuje energie ziemi,
  • przyciąga bogactwo, pieniądze i miłość,
  • pomaga się zrelaksować i uspokoić,
  • rozwija zdolności umysłowe i psychiczne,
  • wzmacnia poczucie własnej wartości.

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 2-5 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka. Zapalony kominek aktywuje 4 podstawowe żywioły do przyciągania pieniędzy: ogień, woda, ziemia (kominek jest zwykle wykonany z ceramiki) i powietrze.

INHALACJE: 2-3 kropli dodać do naczynia z gorącą woda, nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 3-7 minut. Oczy muszą być zamknięte.

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 3-5 kropli kompozycji wymieszanej z 1-2 łyżkami emulgatora (sól morska, miód, mleka). Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

Inne metody stosowania:

  • aromatyzacja powietrza w domu lub biurze,
  • nanieść 1-2 kropli kompozycji na portfel, kartę bankową lub banknoty,
  • nanieść 1-2 kropli na aroma kulon.

Skład: 

100% naturalne olejki eteryczne: lawendowy, ylang-ylang, paczuli, jaśminowy.

Tylko naturalne olejki firmy AROMATIKA odpowiadają wyżej opisanym właściwościom i metodom stosowania. Przy opracowaniu zaleceń została wykorzystana informacja o kraju pochodzenia surowca, metodzie otrzymywania olejku oraz jego składzie. Informacja podana w opisie nie może być wykorzystywana przy stosowaniu olejków eterycznych innych producentów.

PRZECIWWSKAZANIA:

Indywidualna nietolerancja. Nie stosować bez rozcieńczenia.Środki ostrożności: Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody.

PRZECHOWYWANIE:

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze do 25 °C w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Należy pamiętać że tanie olejki zapachowe nie są olejkami eterycznymi. Olejki zapachowe nie mają żadnych właściwości leczniczych, nie nadają się do aromaterapii i pielęgnacji ciała.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Firma "Aromatika" istnieje na rynku farmaceutycznym i kosmetycznym już od 14 lat. Przez ten czas dzięki wysokiej jakości produktów firma zdobyła duże zaufanie klientów nie tylko na Ukrainie, ale także w Rosji, Białorusi USA oraz wielu krajach Europy. Olejki eteryczne sprzedawane pod znakiem towarowym "Aromatika" sprowadzane są od wiodących europejskich dostawców i posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości. Produkty pakowane są w opakowania spełniające międzynarodowe wymagania 5,10,20, 50 ml, 100 ml, z ciemnego szkła, z kroplomierzem i pierścieniem kontrolnym. Specjalne badania, przeprowadzone przez laboratorium kontrolno - analityczne Ministerstwa Zdrowia Ukrainy, potwierdziły wysoką jakość olejków marki "Aromatika" przez odpowiednie certyfikaty.

Wyłączny importer produktów firmy "AROMATIKA" firma BIODAR

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170