Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820177020290
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Aromatika

KOMPOZYCJA NATURALNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH

"ZA KIEROWNICĄ"

Właściwości:

  • polepsza koncentracje,
  • zwalcza zmęczenie (co jest bardzo ważne dla osób, którzy są za kierownicą),
  • podnosi nastrój,
  • doskonale tonizuje układ nerwowy,
  • poprawia sprawność fizyczną i umysłową,
  • pozytywnie wpływa na stan psycho-emocjonalny (łagodzi rozdrażnienie i niepokój, zmniejsza objawy stresu i depresji),
  • aromatyzuje powietrze, neutralizuje zapach dymu tytoniowego w samochodzie,
  • zaleca się stosowanie w czasie epidemii grypy.

Naturalny olejek cytrynowy doskonały środek na poprawę nastroju i ogólnego stanu emocjonalnego. Całkowicie eliminuje uczucie zmęczenia i wyczerpania. Przywraca siły witalne. Jest adaptogenem (pozwala szybko i bezboleśnie dostosować się do nowych warunków życia).

Naturalny olejek bergamotowy aktywuje energię życiową, eliminuje nieprzyjemne emocje, lęk, smutek, depresję, apatię i depresję.

Naturalny olejek geraniowy stabilizuje stan psycho-emocjonalny, zmniejsza niepokój i depresję, poprawia nastrój, likwiduje niepokój, zwiększa aktywność umysłową i fizyczną, wspomaga koncentrację. Jest uważany za skuteczny środek do zapobiegania i leczenia chorób infekcyjnych górnych dróg oddechowych (zapalenie gardła, zapalenie krtani, zapalenie migdałków, zapalenie zatok, zapalenie ucha środkowego).

Naturalny olejek rozmarynowy skutecznie reguluje tło emocjonalne, łagodzi stres i napięcie. Jest silnym środkiem antyseptycznym. Zmniejsza liczbę drobnoustrojów obecnych w powietrzu i na powierzchniach. Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji w okresie epidemii.

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 2-5 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka.

INHALACJE: 2-3 kropli dodać do naczynia z gorącą woda, nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 3-7 minut. Oczy muszą być zamknięte.

INHALACJE NA ZIMNO: 2-3 kropli olejku umieścić obok umieścić obok łóżka.

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 3-5 kropli kompozycji wymieszanej z 1-2 łyżkami emulgatora (sól morska, miód, mleka). Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

PERFUMY: dodać 2-3 kropli kompozycji do 1 łyżki oleju jojoba.

Skład: 

100 % naturalne olejki eteryczne: cytrynowy, bergamotowy, geraniowy, rozmarynowy.

Tylko naturalne olejki firmy AROMATIKA odpowiadają wyżej opisanym właściwościom i metodom stosowania. Przy opracowaniu zaleceń została wykorzystana informacja o kraju pochodzenia surowca, metodzie otrzymywania olejku oraz jego składzie. Informacja podana w opisie nie może być wykorzystywana przy stosowaniu olejków eterycznych innych producentów.

PRZECIWWSKAZANIA:

Indywidualna nietolerancja. Nie stosować bez rozcieńczenia.Środki ostrożności: Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody.

PRZECHOWYWANIE:

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze do 25 °C w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Należy pamiętać że tanie olejki zapachowe nie są olejkami eterycznymi. Olejki zapachowe nie mają żadnych właściwości leczniczych, nie nadają się do aromaterapii i pielęgnacji ciała.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Firma "Aromatika" istnieje na rynku farmaceutycznym i kosmetycznym już od 14 lat. Przez ten czas dzięki wysokiej jakości produktów firma zdobyła duże zaufanie klientów nie tylko na Ukrainie, ale także w Rosji, Białorusi USA oraz wielu krajach Europy. Olejki eteryczne sprzedawane pod znakiem towarowym "Aromatika" sprowadzane są od wiodących europejskich dostawców i posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości. Produkty pakowane są w opakowania spełniające międzynarodowe wymagania 5,10,20, 50 ml, 100 ml, z ciemnego szkła, z kroplomierzem i pierścieniem kontrolnym. Specjalne badania, przeprowadzone przez laboratorium kontrolno - analityczne Ministerstwa Zdrowia Ukrainy, potwierdziły wysoką jakość olejków marki "Aromatika" przez odpowiednie certyfikaty.

Wyłączny importer produktów firmy "AROMATIKA" firma BIODAR

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170