Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4823002214512
Koszt wysyłki od: 10.90 PLN
Producent: Golden Pharm

BIAŁA EMULSJA ŻYWICZNA ZALMANOVA

Białe kąpiele powodują rytmiczne kurczenie i rozszerzanie się naczyń włosowatych, co zwiększa ciśnienie krwi. Kąpiel z biała emulsja zapobiega przedwczesnemu starzeniu się, zwiększa procesy metaboliczne, wydala toksyny, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia kondycje fizyczną i wydajność.

Działa tonizująco na skórę. Kąpiel z białą emulsją zmiękcza skórę i nadaje jej gładkość. Kąpiele poprawiają i wzmacniają stan kapilarów. Biała emulsja zalecana jest dla osób z obniżonym ciśnieniem.

Biała kąpiel nie powoduje podwyższenia temperatury ciała i nadmiernej potliwości. Jednakże, ma większe działanie drażniące (mrowienie lub pieczenie skóry) niż kąpiel żółta.

Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć.
Zalecana ilość kuracji: 10-17 kąpieli, co drugi dzień.
Przed kąpielą należy koniecznie przygotować roztwór w osobnym pojemniku tj. 1 łyżkę stołową - 10-15 ml emulsji wlać do pojemnika 2-4 litra gorącej wody, dokładnie wymieszać i wlać mieszankę do wanny 150-200 litrów.

Dopuszczalne jest zwiększenie proporcji o 5 ml przy kolejnych kąpieli. Zalecany czas kąpieli: 10-15 minut, w temperaturze 37C ze stopniowym podwyższeniem

Ostrzeżenie:
Jednorazowe porcja nie powinna przekraczać 100 ml emulsji. Przed kąpielą w celu uniknięcia poparzeń zalecane jest posmarowanie skóry pod pachami, miejsc intymnych i miejsc z zadrapaniami wazeliną lub tłustym kremem.

Zabieg najlepiej wykonywać przed snem i nie wcześniej niż 1,5 godziny po jedzeniu. Po kąpieli najlepiej nie wycierać się lecz obwinąć się ręcznikiem i położyć się na 1,5-2 godziny.

Skład: żywiczny olej terpentynowy oczyszczony 45%, woda 50%, mydło dziecięce, kwas salicylowy.

Przeciwwskazania: ciężki stan zdrowia (fizyczny i psychiczny), zaostrzenie chorób przewlekłych, nadciśnienie, ciężka niewydolność serca, indywidualna nietolerancja.

Termin przydatności: 2 lata.

Tylko do użytku zewnętrznego

Nie zawiera dodatków chemicznych, konserwantów i barwników.

NIE JEST LEKIEM

Pojemność: 250 ml

Zaloguj się
2017-10-09 12:17:17 - Wiktoria

Polecam! kupuje drugi raz ten produkt , plus emulsje zółta, mieszam obie emulsje i przyrządzam kąpiel.

2017-10-10 11:34:24 - wiktoria

Jestem zadowolona z zakupu,ale trzeba uważać z przedawkowaniem , czytać dokładnie ulotke