Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5055796560530
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Ancient Wisdom

GLINKA CZERWONA

100% NATURALNA

Czerwona glinka ma wyjątkowy wpływ na skórę. Maseczka na bazie glinki czerwonej ma doskonałe właściwości oczyszczające, zwęża pory, podwyższa jędrność skory, nasyca ją w niezbędne minerały oraz pierwiastki śladowe, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i aksamitna.

Czerwona glinka jest szeroko stosowana jako maseczka ​​do pielęgnacji włosów, szczególnie w celu wzmocnienia i odbudowy zniszczonych włosów po farbowaniu i trwalej ondulacji.

Czerwona glinka nadaje skórze naturalną elastyczność, niezwykłą delikatność i świeżość.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. MASECZKA KOSMETYCZNA: wymieszać glinkę z ciepłą wodą w proporcji 1:1 (w niemetalowym pojemniku) do uzyskania gładkiej pasty. Nałożyć na oczyszczoną skórę na 5-15 minut. W momencie jak maseczka zaczyna wysychać i ściągać skórę, spryskujemy ją wodą mineralną/termalną lub zwilżamy wilgotnymi dłońmi. Zmyć ciepłą wodą i nałożyć krem. Stosować 2-3 razy w tygodniu.

2. CIEPŁE OKŁADY: zmieszać glinkę z wodą w proporcji 1:1 do uzyskania gładkiej pasty. Nałożyć grubą warstwę na obszary problemowe, owinąć folią, pozostawić na 20-30 minut, zmyć ciepłą wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu.

3. KĄPIEL: rozpuścić 100-200 g glinki w ciepłej wodzie i dodać do napełnionej wanny. Czas trwania zabiegu: 15-20 minut przy temperaturze 38 - 40 C.

4. MASECZKA DO WŁOSÓW: wymieszać glinkę z woda w proporcji 1:1 do konsystencji pasty. Nanieść na umyte, wilgotne włosy oraz skórę głowy i owinąć ręcznikiem. Po 10-20 minutach rzetelnie spłukać ciepłą wodą bez dodatków detergentów. Stosować 2-3 razy w tygodniu.

PRZEZNACZENIE: do pielęgnacji skóry twarzy, ciała, włosów.

SKŁAD: red clay.

Opakowanie: 80 g

Polecamy