Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 48201040106844820104010103
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Adverso

OLEJEK KAJEPUTOWY

CAJEPUT ESSENTIAL OIL

100% NATURALNY

Olejek kajeputowy otrzymuje się z liści i młodych gałązek drzewa cajeput przez destylację z parą wodną.

Olejek ma barwę zielonkawo - żółty i świeży, orzeźwiający zapach.

Olejek kajeputowy znany w aromaterapii zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie - w leczeniu gorączki, dolegliwości skórnych i chorób dróg oddechowych.

Jest skutecznym środkiem przeciwbólowym i stosuje się do okładów na stłuczenia i bóle mięśni.
Stosowany do masażu i inhalacji, olejek dobrze działa na wszelkie dolegliwości związane z drogami oddechowymi. Jest środkiem wykrztuśnym, antyseptycznym i rozgrzewającym.

W kosmetologii zalecany jest do pielęgnacji przetłuszczającej się skory i leczeniu trądziku. Dodany do kąpieli, pomaga w leczeniu cellulitu.

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 5 - 7 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka.

INHALACJE: 2-3 kropli olejku dodać do naczynia z gorącą woda, nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 3-7 minut. Oczy muszą być zamknięte.

OLEJEK DO MASAŻU: rozpuścić 5 - 7 kropli olejku w 10 ml oleju podstawowego (olej migdałowy, olej z oliwek i nasion winogron).

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 6 - 8 kropli olejku wymieszanego z 1 łyżką miodu, mleka lub soli. Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

WZBOGACANIE KOSMETYKI: 5-7 kropli olejku zmieszać z 10-15 ml kremu, balsamu, żelu lub szamponu.

PRZECIWWSKAZANIA: 

Indywidualna nietolerancja. Kobiety w ciąże. Nie stosować jednocześnie z preparatami żelaza.  Nie stosować bez rozcieńczenia.

Przed pierwszym zastosowaniem naturalnych olejków należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu mieszamy kroplę olejku eterycznego z łyżeczką oleju roślinnego, wcieramy w skórę i pozostawiamy na 24 godziny. Jeśli w tym czasie zaobserwujemy reakcję alergiczną, nie powinniśmy stosować tego olejku.

PRZECHOWYWANIE: 

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze od +5 do 25 ° C w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 5 ml, 10 ml

Producent: Adverso, Ukraina

Oficjalny dystrybutor: BIODAR

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170. Jeśli opis ten pojawi się w miejscu innym niż nasz sklep oznacza to, że został skradziony naszej firmie.