Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820104011728
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Adverso

OLEJEK WETIWEROWY

VETIVER ESSENTIAL OIL

100% NATURALNY

Olejek wetiwerowy otrzymuje się z korzeni wetiwerii (Vetiveria zizanoides) poprzez destylacje w parze wodnej.

W starożytnych Indiach olejek wetiwerowy był uważany za środek dający radość, spokój, beztroskliwe życie i znany jest jako „olejek spokoju".

Ma działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwbólowe, stymulujące, odprężające, tonizujące i uspokajające.

Zaleca się jako skuteczny środek przy bezsenności, depresjach, napięciach nerwowych i stresie. Oczyszcza aurę, dodając sil witalnych całemu organizmu.

Stosowany do masażu, pomaga w leczeniu objawów reumatyzmu, bólu stawów i mięśni. Odżywia komórki i tkanki całego organizmu, dostarczając do nich tlen i substancji odżywcze.

Stymuluje przemianę materii, zapobiega nadwadze.

Skutecznie stymuluje układ płciowy u mężczyzn i kobiet. Jest skutecznym w przypadku cery tłustej ze skłonnością do wyprysków i trądziku.

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 1-2 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka.

INHALACJE: 3-4 kropli olejku dodać do naczynia z gorącą woda, nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 3-7 minut. Oczy muszą być zamknięte.

OLEJEK DO MASAŻU: rozpuścić 4-6 kropli olejku w 10 ml oleju podstawowego (olej migdałowy, olej z oliwek i nasion winogron).

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 7-8 kropli olejku wymieszanego z 1 łyżką miodu, mleka lub soli. Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

WZBOGACANIE KOSMETYKI: 4 - 5 kropli olejku zmieszać z 10-15 ml kremu, balsamu, żelu lub szamponu.

PRZECIWWSKAZANIA: 

indywidualna nietolerancja wetiwerii. Kobiety w ciąże. Nie stosować bez rozcieńczenia.

PRZECHOWYWANIE: 

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze od +5 do 25 ° C w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Należy pamiętać że tanie olejki zapachowe nie są olejkami eterycznymi. Olejki zapachowe nie mają żadnych właściwości leczniczych, nie nadają się do aromaterapii i pielęgnacji ciała.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 5 ml

Producent: Adverso, Ukraina

Oficjalny dystrybutor: BIODAR

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170. Jeśli opis ten pojawi się w miejscu innym niż nasz sklep oznacza to, że został skradziony naszej firmie.