Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820177020245
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Aromatika

KOMPOZYCJA NATURALNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH

"AROMAT WALENCJI"

Mieszanki aromaterapeutyczne firmy Aromatika produkowane są na bazie tylko naturalnych, bardzo wysokiej jakości, dokładnie testowanych olejków eterycznych.

Fascynująca mieszanka orzeźwiającej świeżości cytrusowych aromatów. Składa się wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych, a zatem ma łagodny wpływ na organizm.

Naturalny olejek cytrynowy poprawia nastrój i ogólny stan emocjonalny. Eliminuje uczucie zmęczenia i wyczerpania.

Naturalne olejek mandarynkowy - łagodny, ciepły, słodki owocowy zapach tego olejku pomaga odnaleźć wewnętrzny spokój i ciszę. Dobrze łagodzi napięcie nerwowe, niepokój, drażliwość, depresje, bezsenność, zmęczenie psychiczne i fizyczne. Przywraca siły po przebytych chorobach i kryzysach emocjonalnych. Jest adoptogenem. Ma działanie tonizujące. W składzie kosmetyków zmiękcza i odświeża zmęczoną skórę, zapobiega powstawaniu zmarszczek, wygładza naskórek.

Naturalny olejek pomarańczowy - słodki, lekki, lekko cierpki i słoneczny zapach tego olejku poprawia nastrój i stan emocjonalny, łagodzi zmęczenie. W kosmetologii zwiększa elastyczność skóry, ma działanie rozjaśniające.

Właściwości:

  • poprawia nastrój i stan emocjonalny,
  • łagodzi zmęczenie,
  • polepsza sen,
  • zwiększa odporność i właściwości ochronne organizmu.

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 2-5 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka.

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 3-5 kropli kompozycji wymieszanej z 1-2 łyżkami emulgatora (sól morska, miód, mleka). Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

Inne metody stosowania:

  • aromatyzacja powietrza,
  • nanieść 2-3 kropli kompozycji na pościel lub umieścić obok łóżka,
  • nanieść 1-2 kropli na aroma kulon,
  • perfumy: dodać 2-3 kropli kompozycji do 1 łyżki oleju jojoba.

Skład:

100% naturalne olejki eteryczne: cytrynowy, mandarynkowy, pomarańczowy.

Tylko naturalne olejki firmy AROMATIKA odpowiadają wyżej opisanym właściwościom i metodom stosowania. Przy opracowaniu zaleceń została wykorzystana informacja o kraju pochodzenia surowca, metodzie otrzymywania olejku oraz jego składzie. Informacja podana w opisie nie może być wykorzystywana przy stosowaniu olejków eterycznych innych producentów.

PRZECIWWSKAZANIA:

Indywidualna nietolerancja. Nie stosować bez rozcieńczenia.

Środki ostrożności: Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody.

PRZECHOWYWANIE:

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze do 25 °C w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Należy pamiętać że tanie olejki zapachowe nie są olejkami eterycznymi. Olejki zapachowe nie mają żadnych właściwości leczniczych, nie nadają się do aromaterapii i pielęgnacji ciała.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Firma "Aromatika" istnieje na rynku farmaceutycznym i kosmetycznym już od 14 lat. Przez ten czas dzięki wysokiej jakości produktów firma zdobyła duże zaufanie klientów nie tylko na Ukrainie, ale także w Rosji, Białorusi USA oraz wielu krajach Europy. Olejki eteryczne sprzedawane pod znakiem towarowym "Aromatika" sprowadzane są od wiodących europejskich dostawców i posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości. Produkty pakowane są w opakowania spełniające międzynarodowe wymagania 5,10,20, 50 ml, 100 ml, z ciemnego szkła, z kroplomierzem i pierścieniem kontrolnym. Specjalne badania, przeprowadzone przez laboratorium kontrolno - analityczne Ministerstwa Zdrowia Ukrainy, potwierdziły wysoką jakość olejków marki "Aromatika" przez odpowiednie certyfikaty.

Wyłączny importer produktów firmy "AROMATIKA" firma BIODAR

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170