Wczytuję dane...
EAN: 4820150750343
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Yaka

NATURALNE MYDŁO RĘCZNIE ROBIONE

Naturalne Mydło  ręcznie robione, wyprodukowano z wykorzystaniem 100% olejów roślinnych i ekologicznie czystych składników.

Wszystkie składniki mydła starannie dobrane zgodnie z wielowiekową tradycją stosowania roślin leczniczych i nowoczesnej wiedzy o fito- i aromaterapii.

Każdy składnik ma swoje unikatowe właściwości i, łącząc w gotowym produkcie, tworzą niepowtarzalne działanie, jest to charakterystyczna cecha naturalnego mydła.

Mydło produkowane ręcznie "metodą na zimno", która pozwala na zachowanie wszystkich korzystnych właściwości ekstraktów roślinnych i naturalnych olejków eterycznych.

Mydło jest ręcznie cięte na kostki i przechodzi do fazy leżakowania, gdzie naturalnie schnie i twardnieje, dzięki temu w trakcie mycia wytwarza delikatną kremową pianę.

Mydło nie powoduje alergii, delikatnie oczyszcza skórę, odżywia i nasyca ją w cenne substancji.

Ręczny wyrób mydła sprawia, że każda kostka ma swój niepowtarzalny wzór, delikatny, naturalny zapach oraz kolor składników roślinnych, zebranych w ekologicznie czystych terenach.

W produkcji naturalnych mydeł używano optymalne połączenie tradycyjnej bazy (zmydlane) oleje: kokosowy, rycynowy i oliwa z oliwek, które zachowują i przywracają zdrowie skóry.

Masło kokosowe posiada właściwości nawilżające, odżywcze, przeciwzapalne, skutecznie działa w przypadku suchej, łuszczącej się skóry. Cenione za swoje właściwości oczyszczające i pianotwórcze. Wykorzystywane jako olej bazowy do produkcji mydła.

.

Oliwa z oliwek jest znana jako jeden z najzdrowszych olejów. Jej korzystne działanie na skórę sprawdzone przez wieki. Ceniona ze względu na właściwości nawilżające, regenerujące i zmiękczające. Odnawia komórki skóry i zapobiega utracie wilgoci. Mydła z tego oleju są drogie i od dawna popularne w Europie.

Olej rycynowy bogaty w nasycone kwasy, szeroko wykorzystywany do celów kosmetycznych przy obniżonej elastyczności skóry. Ma silne działanie bakteriobójcze. Stosowany jako środek pianotwórczy.

Właściwości głównych składników NATURALNEGO MYDŁA.

Naturalne olejki eteryczne, kwiaty i płatki ekologicznych roślin - obowiązkowe składniki naturalnego mydła.

NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE: Działają jako substancji biologicznie aktywne, a jednocześnie stanowią zmagazynowaną energię natury, co wpływa na dobre samopoczucie poprzez subtelne warstwy energii. Są to skuteczne środki przy leczeniu wielu chorób i stresu. Poprawiają nastrój, podnoszą wigor.

PŁATKI KWIATÓW I ROŚLIN: płatki kwiatów i roślin działają jako delikatny peeling, subtelnie oczyszczając skórę. Działają wygładzająco. Nasycają skórę w substancji odżywcze i witaminy.

NATURALNE MYDŁO SIARKOWO-DZIEGCIOWE

WŁAŚCIWOŚCI:
  • antybakteryjne, dezynfekujące, insektycydne, przeciwpasożytnicze;
  • polesza ukrwienia skóry;
  • DZIEGIEĆ BRZOZOWY ma działanie antybakteryjne, antyseptyczne i przeciwzapalne;
  • SIARKA ma właściwości bakteriobójcze, owadobójcze, przyspiesza odbudowę naskórka;
  • Połączenie dziegciu brzozowego i siarki jest skuteczne przy różnych chorobach skóry.
Przeznaczenie: do pielęgnacji skory z różnorodnymi problemami skórnymi; leczenie łojotoku, łuszczycy, grzybicy; środek wspomagający leczenie wszawicy;
SKŁADNIKI: zmydlone oleje roślinne  (kokosowy, palmowy, rycynowy, rzepakowy), dziegieć brzozowy, siarka oczyszczona, roztwór zasadowy.
Ingredients INCI: Sodium cocoate, Sodium Palmate, Sodium castorate, Sodium rapeseedate, Aqua, Birch Tar, Sulfur.
Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed światłem słonecznym.
100 % naturalny produkt
Nie zawiera detergentów, składników pochodzenia zwierzęcego, konserwantów, sztucznych barwników, kompozycji zapachowych oraz chemicznych środków pieniących i parafiny.
Nie zatyka porów i nie wysusza skóry.
Naturalne mydła są delikatne i bezpieczne dla skóry, posiadają neutralne pH.
Nie wywołują podrażnień, natłuszczają i nawilżają skórę.

NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH.

100% EKOLOGICZNIE
WAGA: 75 (±5 g)
 
Producent: Yaka, Ukraina
 
Termin ważności: 12 miesięcy. 
 
Wszystkie produkty firmy "Yaka" mają krótki termin przydatności, ponieważ wyprodukowane tylko z naturalnych składników.
Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170
Polecamy