Wczytuję dane...
EAN: 4820031059152
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Aromatika

AROMAKOMPOZYCJA DO OCHRONY PRZED WAMPIRYZMEM ENERGETYCZNYM

zawiera 100% naturalne olejki

Mieszanki aromaterapeutyczne firmy Aromatika produkowane są na bazie tylko naturalnych, bardzo wysokiej jakości, dokładnie testowanych olejków eterycznych.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • oczyszcza pole energetyczne człowieka,
  • wprowadza harmonię między człowiekiem i naturą,
  • chroni aurę człowieka przed zewnętrzną agresją (zazdrość, złość, wrogość),
  • zatrzymuje złe oko oraz chroni przed wampiryzmem.

SKŁAD: 100% naturalne olejki eteryczne: lawendowy, bergamotowy, szałwii muszkatołowej. 

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 3-5 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka na 15 m2 powierzchni.

OLEJEK DO MASAŻU: rozpuścić 1-3 kropli w 10 ml oleju podstawowego (olej migdałowy, olej z oliwek i nasion winogron)

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 3-4 kropli mieszanki, wymieszanej z miodem, solą lub mlekiem. Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

PRZECHOWYWANIE: w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze od 0 do 25 ° C w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Przed pierwszym zastosowaniem naturalnych olejków należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu mieszamy kroplę olejku eterycznego z łyżeczką oleju roślinnego, wcieramy w skórę i pozostawiamy na 24 godziny. Jeśli w tym czasie zaobserwujemy reakcję alergiczną, nie powinniśmy stosować tego olejku.

PRZECIWWSKAZANIA: indywidualna nietolerancja.

Tylko naturalne olejki firmy AROMATIKA odpowiadają wyżej opisanym właściwościom i metodom stosowania. Przy opracowaniu zaleceń została wykorzystana informacja o kraju pochodzenia surowca, metodzie otrzymywania olejku oraz jego składzie. Informacja podana w opisie nie może być wykorzystywana przy stosowaniu olejków eterycznych innych producentów.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Olejki firmy „AROMATIKA” są w 100 % naturalne, czyste, nierozcieńczone w olejach bazowych i innych cieczach.

Należy pamiętać że tanie olejki zapachowe nie są olejkami eterycznymi. Olejki zapachowe nie mają żadnych właściwości leczniczych, nie nadają się do aromaterapii i pielęgnacji ciała.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Aromatika, Ukraina

Oficjalny importer: BIODAR

GWARANCJA JAKOŚCI PRODUKTÓW KONCERNU „AROMATIKA” – NAUKOWE I MEDYCZNE BADANIA, WYKONANE PRZEZ UKRAIŃSKI INSTYTUT ZDROWIA I URODY.

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu  jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170