Wczytuję dane...

O firmie

Cannabios to czeski producent produktów z konopi.

Konopie, z których produkowane są kosmetyki, uprawia się w rolnictwie ekologicznym w Czechach i we Włoszech.

Wszystkie pozostałe komponenty pochodzą z kontrolowanej produkcji. Zasadą firmy jest wykorzystanie surowców głównie pochodzenia roślinnego i materiałów opakowaniowych o minimalnym śladzie ekologicznym.

Linia produktów CANNABIOS są opracowywana w oparciu o dogłębną analizę wieloletniej wiedzy i zaufania do wyjątkowo leczniczych efektów ziół, przede wszystkim substancji konopnych. Oryginalne produkty konopne z kompleksem kannabinoidowym zawierają mieszaninę oleju BIO z pierwszego tłoczenia, oleju konopnego BIO i ekstraktu BIO z ziół konopnych.

Produkty CANNABIOS nie są testowane na zwierzętach; nie zawierają ani syntetycznych środków do obróbki, ani barwników, ani substancji konserwujących ani perfum.

Ręczne zbieranie konopi i przyjazne dla środowiska przetwarzanie gwarantują maksymalną zawartość szerokiego spektrum substancji czynnych, które podlegają rygorystycznym normom, więc klient otrzymuje tylko produkty wysokiej jakości. Ziele konopi pasuje do maceratów, nalewek, kapieli, inhalatorów, a także do przygotowywania żywności. 

Konopie od wieków znane są jako rośliny posiadające właściwości lecznicze. Ich skuteczne działanie potwierdzają liczne badania, a dzięki temu ludzie z całego świata chętnie po nie sięgają. Konopie pomagają leczyć nowotwory, padaczkę, czy też działają przeciwbólowo. Rośliny te zapewne wielu kojarzą się z nielegalnymi substancjami. Nic bardziej mylnego. Produkty lecznicze tworzone są na bazie z naturalnie występującego w nich kannabidiolu, który nie wykazuje działania na psychikę osoby zażywającej.

Wszystkie wyroby firmy Cannabios posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczne działania na organizm.

W ofercie produktów znajdziesz: balsamy i maści konopne, szampon, żel do higieny intymnej.

Kup produkty Cannabios w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym Biokord.com