Wczytuję dane...

O firmie

Pierwsza firma w Ukrainie, która stworzyła naprawdę naturalny produkt - kosmetykę YAKA, która dba i inspiruje.

Popularność nie od razu przyszła do marki "YAKA", ponieważ jako pierwsi wśród producentów kosmetyków naturalnych zaczęliśmy przyciągać uwagę kupujących. Rozumiejąc potrzeby kobiet i ich pragnienie uzyskania zdrowego wyglądu skóry i twarzy, aby były zadowolone z miękkości i blasku ich włosów, aby uzyskać właściwą ochronę i pielęgnację każdego dnia opracowaliśmy unikalną serię naprawdę naturalnych kosmetyków.

Zachowaliśmy sprawdzone receptury i stale ich ulepszamy, wzbogacamy składy naszych produktów i opracowujemy nowe przepisy. Takie podejście przyczynia się do poprawy jakości i wydajności wszystkich produktów kosmetycznych. Łącząc tradycje i współczesne badania naukowe w przemyśle kosmetycznym, biorąc pod uwagę potrzeby określonego rodzaju skóry lub włosów, opracowujemy unikalne środki do codziennej pielęgnacji. Naturalne składniki i wyjątkowe właściwości produktu są integralną częścią każdej butelki.

Każdego dnia wielu klientów wybiera kosmetyki "YAKA" dla siebie i swoich rodzin, co świadczy o ich zaufaniu do marki. Potwierdza to popularność naszych produktów, która została osiągnięta dzięki wysokiej jakości i niezrównanym wynikom, jakie otrzymują użytkownicy.

Dziękujemy za twoje zaufanie. Wybierając "YAKA", wybierasz to co najlepsze.

Kup produkty Yaka w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym Biokord.com