Wczytuję dane...

O firmie

Firma Amalgam Lux to przedsiębiorstwo produkcyjne przemysłu kosmetycznego na Ukrainie. 

Firma zajmuje wiodącą pozycję na krajowym rynku kosmetycznym po produkcji i sprzedaży kosmetyków przeciwłupieżowych, do pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Amalgam Lux jest właścicielem znanych marek, które zdobyły uznanie i zaufanie konsumentów i stały się naprawdę popularnymi markami kosmetycznymi. 

Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów: kosmetologów, chemików analitycznych, technologów, którzy w swojej pracy kierują się zaawansowanymi osiągnięciami naukowymi i wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W procesie tworzenia receptur wykorzystano najnowszą wiedzę z zakresu kosmetologii oraz nowatorskie rozwiązania od uznanych liderów światowego rynku surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, co pozwala tworzyć produkty spełniające międzynarodowe standardy jakości.

Formuły produktów kosmetycznych firmy Amalgam Lux opierają się na optymalnym połączeniu składników aktywnych i funkcjonalnych, celem których jest maksymalne osiągnięcie określonego rezultatu i zapewnienie naturalności, przydatności, a tym samym wydajności produktów kosmetycznych.

Preparaty kosmetyczne Amalgam Lux łączą w sobie najlepsze - wieloletnie tradycje i tajemnice produkcji kosmetycznej, zaawansowane technologie i najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie kosmetologii.

Podstawą produktów kosmetycznych firmy jest „żywa”, koncepcja  czyli stosowanie substancji biologicznie czynnych pochodzenia naturalnego. W końcu natura jest niewyczerpanym źródłem piękna, a wykorzystanie nowoczesnych technologii biochemicznych pozwala produkować skuteczne i konkurencyjne produkty na poziomie europejskim.

Amalgam Lux wykorzystuje ergonomiczne, nowoczesne opakowania. Zapewnia to niezbędną ochronę produktów kosmetycznych i całkowity komfort użytkowania.

Kup produkty Amalgam Lux w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym Biokord.com