Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902768866124
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: ForMeds

F-VIT K2, Witamina K2 MK-7/ Korzeń Cykorii,

Suplement diety w formie proszku

Suplement diety F-VIT K2 MK-7 zawiera naturalnego pochodzenia witaminę K2 MK-7 oraz inulinę w formie proszku. Witaminę K2 wyprodukowano z surowców roślinnych (geraniol, farnesol) bez dodatku soi.

Działanie: witaminę K2 tradycyjnie uważa się za czynnik niezbędny do krzepnięcia krwi, jednak spełnia ona również inne funkcje. K2 (MK-7) może być odpowiedzialna za transport wapnia z naczyń krwionośnych do tkanki kostnej, czym wspiera zapobieganie zwapnianiu naczyń krwionośnych. Zawarty w preparacie korzeń cykorii, również wspomaga wchłanianie wapnia do kości. Dodatkowo wchłanianie wapnia wspomaga zawarta w cykorii inulina. 

Sposób użycia: wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.
Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku, który zawiera tłuszcz. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

Porcja dzienna 2 g zawiera (referencyjna wartość spożycia %): Witamina K2 MK-7 - 100 µg (133 %), Inulina- 2 000 mg.

Składniki: inulina (korzeń cykorii), witamina K2 (menachinon MK-7).

Środki ostrożności:  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Witaminy K2 nie przyjmować przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych lub przeciwpłytkowych. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Zawartość opakowania netto: 60 g.

Ilość porcji w opakowaniu: 30.

WIĘCEJ INFORMACJI O SKŁADNIKACH - BAZA WIEDZY