Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 3760061220348
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Najel

Naturalny olej z czarnuszki, organic

Olej z czarnuszki jest ceniony do bardzo dawna, za swoje właściwości regenerujące i przeciwzapalne. 

Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe łagodzi i regeneruje nawet najwrażliwszą skórę.

Sposób użycia:

Wmasować w skórę. Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Składniki INCI

NIGELLA SATIVA (BLACK CUMIN) SEED OIL

100% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznych

* Naturalny i ekologiczny kosmetyk certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Ecocert

Pojemność: 125 ml


Najel

Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Mydło wykonuje się przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii. Najel posiada własną produkcję rolną- 14 gajów oliwnych. Dolina drzew laurowych znajduje się pomiędzy dwoma pasmami górskimi w pobliżu Wybrzeża Morza Śródziemnego. Marka Najel budowana jest poprzez wymianę wiedzy, która znajduje odzwierciedlenie w naturalnych, zdrowych kosmetykach. Przekazują nam w najprostszej formie to, co Matka Natura ma nam do zaoferowania. Aby budować zaufanie z klientami, Najel informuje o wszelkich zmianach w produktach i sytuacji geopolitycznej.

Firma współpracuje z laboratoriami, aby zapewnić najlepszą jakość produktów. Pierwsze inspekcje przeprowadzane są w Syrii. W pierwszej kolejności analiza fizyko-chemiczna. Następnie, przy każdej produkcji, przeprowadzane są stałe kontrole. We Francji zwracają się do zewnętrznych laboratoriów, aby kontrolować każdy produkt końcowy przed jego wejściem na rynek: testy dermatologiczne i testy biodegradowalności detergentów.

SAS NAJJAR kontroluje cały proces produkcyjny, od uprawy owoców do produktu końcowego. Są jedynym producentem w Aleppo, który uzyskał certyfikat Ecocert Greenlife. Dzięki tradycyjnym i rzemieślniczym metodom produkcji w Aleppo w północnej Syrii oliwa z oliwek pochodzi z pierwszego tłoczenia na zimno. W ten sposób zachowują wszystkie korzystne właściwości oliwy, w przeciwieństwie do wielu prasowań na gorąco, które często są wykorzystywane do produkcji mydła. Oliwa z oliwek i olej laurowy, które stanowią rdzeń produktów, jest testowany przez Ecocert.