Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903021592781
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: PRONESS MyVita

Kolagen FLEX Complex Stawy, MyVita

Kolagen norweski + Glukozamina + Witamina C + Chondroityna

  • Preparat zawiera opatentowany, hydrolizowany kolagen norweski SeaGarden® typu I pozyskiwany z dorsza atlantyckiego,

  • Kolagen stanowi główny składnik budulcowy m.in. stawów, włosów, skóry, paznokci, dziąseł, kości i tkanek łącznych,

  • Produkt wzmocniony glukozaminą, witaminą C oraz chondroityną,

  • Bez stearynianu magezu.

Kolagen znajdujący się w produkcie to wysokiej jakości kolagen hydrolizowany wytwarzany z dorsza dziko żyjącego w czystych wodach północnego Atlantyku. Przetwarzaniem surowca, w specjalnym procesie zapewniającym zachowanie wszystkich wartości odżywczych, zajmuje się norweska firma SeaGarden.

Kolagen hydrolizowany to doskonała forma kolagenu, ponieważ taki surowiec wykazuje doskonałą stabilność.

Kolagen to niezwykle istotny składnik w organizmie. Stanowi blisko 30% zawartości wszystkich białek. Kolagen jest obecny w zębach, dziąsłach, kościach, włosach, skórze, paznokciach, a także w wielu narządach wewnętrznych. Jest elementem, który łączy ze sobą wszystkie komórki organizmu. Kolagen to również istotny element budulcowy stawów.

Wraz z wiekiem produkcja kolagenu zostaje zaburzona. Więcej cząsteczek obumiera niż jest produkowanych przez organizm, dlatego należy zadbać o to, by w naszej diecie było go jak najwięcej.

Składniki: norweski kolagen hydrolizowany z dorsza atlantyckiego (Gadus morhua), substancje wypełniające: celuloza i fosforan wapnia, siarczan glukozaminy 2KCL, L-Leucyna, siarczan chondroityny, kwas L-askorbinowy, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu.

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie. Popić wodą.

Dzienna porcja zawiera:

Kolagen 800 mg

Glukozamina 200 mg

Chondroityna 100 mg

Witamina C 30 mg – 37% RWS*

L-Leucyna 200 mg

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosowanie przez kobiety w ciąży, karmiące oraz dzieci po konsultacji z lekarzem.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

Opakowanie: 100 tabletek

Producent: Proness Myvita


MyVita® to polska firma powstała w 2010 roku. W swojej ofercie mamy ponad 180 unikalnych produktów żywności funkcjonalnej, suplementów diety oraz kosmetyków naturalnych. Wciąż poszukujemy nowych składników, czerpiąc inspiracje z tradycji wielu kultur, zdrowego stylu życia i sposobu odżywiania na wszystkich kontynentach.

Dążymy do jak najlepszej jakości, dobierając odpowiednie składniki naszych produktów, jednocześnie ulepszając procesy produkcji, przetwarzania oraz konfekcjonowania.