Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5904473760506
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: India Cosmetics

LEKKA HERBATKA KONOPNA "OSKRZELOWA"

Lekka herbatka konopna składa się z ręcznie zbieranych i naturalnie suszonych liści, kwiatostanów i nasion konopi włóknistych, połączonych z naturalnymi ziołami z Polesia. 

Herbata konopna charakteryzuje się delikatnym, ziołowym smakiem. 

Składniki herbaty konopnej (w równych proporcjach):

  • liście porzeczki czarnej (Ribes nigrum L.),

  • lebiodka pospolita (Origanum vulgare L.) (cała roślina naziemna, pocięta),

  • liście wierzby białej (Salix alba L.),

  • bagno zwyczajne (Ledum palustre L.) (cała roślina naziemna, pocięta),

  • cykoria podróżnik (Cichorium intybus L.) (cała roślina naziemna, pocięta),

  • liście wiśni pospolitej (Prunus cerasus L.),

  • kwiaty bzu czarnego (Sambucus nigra L.),

  • kwiaty lipy drobnolistnej (Tilia cordata L.),

  • liście maliny właściwej (Rubus idaeus L.),

  • kwiatostany, liście i nasiona konopi włóknistych (Cannabis sativa L.). 

Przygotowywanie:

Łyżeczkę mieszanki zalać gorącą wodą. Parzyć pod przykryciem 15 minut. Odcedzić. Można podawać z miodem lub cytryną (według uznania).

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Wyrób nie jest lekiem. Nie leczy. Powstał z niezmodyfikowanych składników naturalnych. Zawartość witamin, mikroelementów czy innych substancji odpowiada naturalnym proporcjom występującym w dziko rosnącej roślinie.

Zioła, warzywa i owoce posiadają w swoim składzie szereg witamin i mikroelementów, znanych i uznanych od stuleci, które wpływają korzystnie na organizm i zachodzące w nim procesy fizjologiczne. Niektórym wprost przypisuje się właściwości lecznicze. Jednakże obecnie obowiązujące ustawodawstwo zabrania przedstawiania najbardziej naturalnych środków spożywczych jako posiadających właściwości prozdrowotne. Przepisy w tym zakresie są wewnętrznie sprzeczne, a służby Głównego Inspektora Sanitarnego (Powiatowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne) stosują najbardziej rygorystyczną wykładnię, która spowodować może wkrótce, że sprzedawanie ziół, owoców i warzyw, a więc najbardziej naturalnych składników żywnościowych będzie możliwe, ale bez informowania o ich właściwościach. Dla przykładu będzie może sprzedawać czosnek, ale zabronione będzie informowanie, że jest naturalnym antybiotykiem i wspomaga organizm w przeziębieniach i zapaleniu gardła.

Waga: 30 g

Producent: INDIA COSMETICS

Wszystkie produkty INDIA COSMETICS przeszły badania dermatologiczne, mikrobiologiczne, obciążeniowe, aplikacyjne. Otrzymały pozytywną ocenę bezpieczeństwa i zostały dopuszczone do sprzedaży.