Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4869002017661
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Turmanidze

Maść AntyseptycznaTurmanidze

Antyseptyczny środek regenerujący.

Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i antyseptycznie, wspomaga oczyszczanie ran ze złogów ropnych, stymuluje regenerację i przyspiesza epitelializację, co przyczynia się do szybkiego gojenia się ran, korzystnie wpływa na ogólny stan pacjenta.

Wskazania - stosuje się w następujących dolegliwościach: procesy ropno-zapalne tkanek miękkich, karbunkuł, czyrak, ropnie poiniekcyjne, panaritium, hydradenitis, zapalenie węzłów chłonnych, zapalenie mieszków włosowych, pooperacyjne rany powikłane (duży ubytek skóry), rany czyste, pourazowe rany otwarte, banalne zapalenie kości i szpiku, ropne procesy zapalne kończyn dolnych wywołane różnymi chorobami (cukrzyca, angiopatia cukrzycowa, zarostowe zapalenie wsierdzia, zacierająca miażdżyca), owrzodzenia troficzne, odleżyny, przeczos.

W proktologii - szczeliny odbytu, paraproctitis.

W ginekologii - erozja szyjki macicy, zapalenie jelita grubego, zapalenie szyjki macicy.

W położnictwie - rany poporodowe, erozja szyjki macicy, zapalenie rogówki, pęknięcia sutków.

Nie ma przeciwwskazań.

Sposób użycia:

cienką warstwę maści nakłada się na trójwarstwową serwetkę z gazy, następnie nakłada się na dotknięty obszar i bandażuje; bandaż zmienia się raz dziennie. W razie potrzeby przed użyciem maści traktujemy ranę roztworem antyseptycznym (słaby roztwór nadmanganianu potasu lub 3% roztwór nadtlenku wodoru).

W proktologii - po kąpieli higienicznej cienką warstwę maści nakłada się na trójwarstwową serwetkę z gazy i stosuje się jako tampon dwa razy dziennie.

W ginekologii maść nakłada się cienką warstwą na wacik z gazy i stosuje się jako tampon. Tampon wymienia się co 8-10 godzin. 

Termin przydatności: 5 lat od daty produkcji zaznaczonej na opakowaniu

Opakowanie: 25 g

Producent: Turmanidze, Gruzja

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu Ukraina Shop jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...