Wczytuję dane...
EAN: 025077508686
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Puritan's Pride

TRIBULUS GOLD PURITAN'S PRIDE​


Buzdyganek naziemny znajdziemy głównie w Azji, Afryce oraz Australii, niemniej jednak rozprzestrzeniał się poza te kontynenty, dzięki czemu znajdziemy go także w Europie.

To niepowtarzalne zioło w swoim składzie ma polifenole, saponiny oraz indole. Związki te są niezbędne do zatrzymywania aktywności enzymów, jakie przetwarzają anaboliczny testosteron. Dodatkowo w buzdyganku naziemnym znajdziemy protodioscynę, czyli steroidową saponinę, która odpowiada za pobudzenie seksualne. Według naukowców związki znajdujące się w buzyganku naziemnym stymulują lutropinę, czyli hormon odpowiadający za produkcję testosteronu.

Skład

Wielkość opakowania: 90 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Składniki

1 kapsułka

RWS

Tribulus (Tribulus terrestris) (owoc)
(standaryzowany do 40% saponin)

750 mg
300 mg

<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Tribulus (Tribulus terrestris)(owoc)(standaryzowany do 40% saponin), żelatyna, celuloza roślinna, dwutlenek krzemu, roślinne sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Przeciwwskazania:

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Uczulenie na którykolwiek ze składników.

Stosowanie

Stosować jedną (1) kapsułkę do dwóch razy dziennie, najlepiej podczas posiłku.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

Ważne:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Producent

Puritan's Pride, INC.
Oakdale, NY 11769 U.S.A