Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903021592958
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: PRONESS MyVita

MyVita Olej z kryla antarktycznego

BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY

MyVita® Silver Olej z kryla – to produkt do którego został użyty olej najwyższej jakości, spełniający rygorystyczne wymagania pod względem czystości.

Olej z kryla to doskonałe źródło kwasów tłuszczowych omega-3, astaksantyny i fosfolipidów. Substancje zawarte w oleju z kryla przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, prawidłowego widzenia oraz do prawidłowego funkcjonowania serca.

Suplementacja oleju z kryla szczególnie polecana jest osobom, których dieta jest uboga w omega-3 oraz osobom, które chcą wspomóc swój układ krwionośny i mózg.

  • Zawartość aż 4 składników czynnych: omega 3, fosfatydylocholina, cholina i astaksantyna

  • Opatentowana forma Superba2® norweskiej firmy Aker Biomarine ASA – światowego lidera w dostawach oleju z kryla

  • Certyfikat zrównoważonych połowów MSC

  • Ultra czysty olej, bez metali ciężkich

Połów kryla wykorzystywanego do produkcji surowca jest prowadzony w czystych wodach Oceanu Antarktycznego, dlatego wytwarzane z niego produkty są praktycznie wolne od zanieczyszczeń środowiskowych.

Wszystko odbywa zgodnie ze standardami zrównoważonego rybołówstwa i jest prowadzone w opatentowanej technologii Eco-Harvesting® przyjaznej środowisku. Surowiec jest kontrolowany szczegółowo na każdym etapie produkcji.

Kryl antarktyczny to skorupiak podobny do krewetek, który wzbudza coraz większe zainteresowanie badaczy na całym świecie.

Olej pozyskiwany z niego zawiera unikalną formułę bogatą w dobrze przyswajalne kwasy tłuszczowe Omega-3, fosfolipidy i astaksantynę – czyli jeden z najsilniejszych antyoksydantów znanych nauce. Związki te przynoszą wiele korzyści dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka

Połów kryla wykorzystywanego do produkcji surowca odbywa się w czystych wodach Oceanu Antarktycznego, dlatego wytwarzane z niego produkty są praktycznie wolne od zanieczyszczeń środowiskowych.

Połów odbywa się zgodnie ze standardami zrównoważonego rybołówstwa i jest prowadzony w opatentowanej technologii Eco-Harvesting® przyjaznej środowisku, gdyż niweluje ryzyko przypadkowego połowu innych gatunków fauny niemalże do zera. Takie łowiska są odpowiednio zarządzane tak, by chronić florę i faunę wód morskich, a znak na opakowaniach produktów oznacza, że surowiec pochodzi wyłącznie z legalnego źródła połowów.

Składniki: olej z kryla antarktycznego (Euphausia superba), otoczka kapsułki: żelatyna z ryb, glicerol, woda.

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

Dzienna porcja zawiera:

Olej z kryla antarktycznego 500 mg, w tym:

Kwasy tłuszczowe Omega-3 110 mg, w tym:

EPA 60 mg

DHA 28 mg

Fosfolipidy 200 mg, w tym:

Fosfatydylocholina 150 mg

Cholina 25 mg

Astaksantyna 50 µg

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosowanie przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci, po konsultacji z lekarzem. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

OPAKOWANIE: 60 kapsułek

Producent:

Proness

ul. Nowodworska 17

59-220 Legnica