Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 3760061223905
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Najel

ODŻYWCZY OLEJEK TAHITI MONOI DO TWARZY, CIAŁA I WŁOSÓW

Subtelna mieszanka oczyszczającego kwiatu Tiare podana w odżywczym oleju kokosowym, Najel Tahiti Monoi rozpieszcza i relaksuje. Ta kompleksowa pielęgnacja ciała, jest równie skuteczna w odniesieniu do twarzy, ciała lub włosów, a nawet na delikatną skórę dziecka. 

Olej Tahiti Monoi jest również odpowiedni dla skóry i włosów wysuszonych latem przez słońce na przykład po dniu spędzonym na plaży.

Odkryj uroki zachwycającego zapach kwiatu Tiare zmieszanego ze słodyczą kokosa. Tahiti Monoi jest pierwszym produktem kosmetycznym, który otrzymał etykietę pochodzenia, które świadczy o rygorystycznym wyborze składników pochodzących bezpośrednio z Polinezji.

Sposób użycia:

Olej powyżej 24 stopni robi się płynny, poniżej 24 stopni jest w stanie stałym. Przed użyciem ogrzej butelkę w gorącej wodzie, wstrząśnij.

Masaż: Umieść olejek na dłoniach, pocierając je, aby je ogrzać. Następnie intensywnie masuj części ciała, które potrzebują odprężenia.

Do twarzy: Umieść kroplę olejku na palcu. Stosuje się do najbardziej suchych obszarów. Skóra jest natychmiast zmiękczona i odżywiona.

Do włosów:  Wetrzyj olejek we włosy i pozostaw na 15min, następnie zmyj szamponem.


Najel

Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Mydło wykonuje się przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii. Najel posiada własną produkcję rolną- 14 gajów oliwnych. Dolina drzew laurowych znajduje się pomiędzy dwoma pasmami górskimi w pobliżu Wybrzeża Morza Śródziemnego. Marka Najel budowana jest poprzez wymianę wiedzy, która znajduje odzwierciedlenie w naturalnych, zdrowych kosmetykach. Przekazują nam w najprostszej formie to, co Matka Natura ma nam do zaoferowania. Aby budować zaufanie z klientami, Najel informuje o wszelkich zmianach w produktach i sytuacji geopolitycznej.

Firma współpracuje z laboratoriami, aby zapewnić najlepszą jakość produktów. Pierwsze inspekcje przeprowadzane są w Syrii. W pierwszej kolejności analiza fizyko-chemiczna. Następnie, przy każdej produkcji, przeprowadzane są stałe kontrole. We Francji zwracają się do zewnętrznych laboratoriów, aby kontrolować każdy produkt końcowy przed jego wejściem na rynek: testy dermatologiczne i testy biodegradowalności detergentów.

SAS NAJJAR kontroluje cały proces produkcyjny, od uprawy owoców do produktu końcowego. Są jedynym producentem w Aleppo, który uzyskał certyfikat Ecocert Greenlife. Dzięki tradycyjnym i rzemieślniczym metodom produkcji w Aleppo w północnej Syrii oliwa z oliwek pochodzi z pierwszego tłoczenia na zimno. W ten sposób zachowują wszystkie korzystne właściwości oliwy, w przeciwieństwie do wielu prasowań na gorąco, które często są wykorzystywane do produkcji mydła. Oliwa z oliwek i olej laurowy, które stanowią rdzeń produktów, jest testowany przez Ecocert.


Pojemność: 125 ml

Producent: Najel

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...