Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5906395684502
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: PRONESS MyVita

WITAMINA D3 + K2 W KROPLACH

Naturalne Witaminy D3+K2 w kroplach to:

 • doskonała wchłanialność,

 • tylko naturalne składniki.

W produkcie znajdują się naturalne Witaminy K2 MK-7 i D3 w postaci kropel, które zostały rozpuszczone w Oliwie z Oliwek Extra Virgin. 

W przypadku Witamin K2 D3 w kroplach proces wchłaniania rozpoczyna się już w ustach, natomiast w formie tabletek czy kapsułek witaminy te są wchłaniane dopiero w dalszej części przewodu pokarmowego, podczas trawienia.

Witamina K2 zastosowana w produkcie została wytworzona w trakcie procesu fermentacji z natto w formie menachinonu-7 (MK-7) i jest naturalną, biodostępną i bioaktywną formą Witaminy K. Natomiast Witaminę D3 znajdującą się w produkcie w postaci cholekalceferolu pozyskano w naturalny sposób z owczej wełny (z lanoliny).

Niezwykle ważna jest synergia w działaniu Witamin K i D zapewniająca prawidłową regulację gospodarki wapniowej w organizmie. Stąd tak ważne jest przyjmowanie razem Witamin D i K, najlepiej w postaci naturalnej. Witamina D3 wspomaga wchłanianie wapnia, natomiast Witamina K2 wspiera prawidłowy transport wapnia wiążąc go w kościach. Witamina K2 odgrywa bardzo ważną rolę w procesie mineralizacji kości.

Witamina D w naturalny sposób wytwarza się w głębszych warstwach skóry pod wpływem odpowiednich promieni słonecznych. Suplementację Witaminą D3 w kroplach poleca się szczególnie w okresach jesienno-zimowych, kiedy na naszej szerokości geograficznej dociera bardzo mała ilość promieni słonecznych.

Skład: 

Oliwa z Oliwek Extra Virgin, Witamina K2  (Menachinon-7 z natto); Witamina D3 (cholekalcyferol z lanoliny).

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa:

 • nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby,

 • nie zaleca się stosować kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom,

 • w przypadku stosowania leków przeciwzakrzepowych przed użyciem preparatu należy skonsultować się z lekarzem. 

Przechowywanie:

Witaminy D3 K2 w kroplach należy przechowywać w temp. pokojowej, w sposób niedostępny małym dzieciom. Witaminy D3 K2 w kroplach należy chronić przed działaniem światła słonecznego.

Witaminy D3 K2 w kroplach są suplementem diety, który nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia jest istotnym czynnikiem dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Dostępne w opakowaniach: 30ml

Producent: Myvita

Charakterystyki

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Pojemność: 

  30 ml