Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: PRONESS MyVita

 Różeniec górski SILVER PURE 100% 

BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY

  • doskonałej jakości ekstrakt standaryzowany na zawartość składników aktywnych: 3% rozawin i 1% salidrozydów
  • związki zawarte w Różeńcu górskim korzystnie działają w stanach stresu i zmęczenia

Wszystkie składniki zostały zamknięte w kapsułce z roślinnej celulozy bez barwników (w tym również bez dwutlenku tytanu). Różeniec górski to niezwykła roślina o długiej historii zastosowania w tradycyjnym lecznictwie. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą ze Starożytnej Grecji, a powszechnie weszła do użycia na terenie Rosji, Skandynawii i Dalekiego Wschodu.

Z licznych badań klinicznych wynika, że roślina działa korzystnie w stanach zmęczenia i stresu oraz związanego z tym brakiem koncentracji.

Składniki:

inulina z korzenia cykorii (Cichorium), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) standaryzowany na 3% rozawin i 1% salidrozydów, L-leucyna 10 mg, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej).

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

Dzienna porcja zawiera:

Różeniec górski 200 mg, w tym:

  • Rozawiny 6 mg
  • Salidrozydy 2 mg
  • Inulina 240 mg

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia. 

Opakowanie: 60 kapsułek, 120 kapsułek

Producent:
Proness
ul. Nowodworska 17
59-220 Legnica

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Polska