Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8901138501655
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Himalaya

ASHVAGANDHA HIMALAYA

Korzenie Ashwagandha zwane są także indyjskim żeńszeniem, są jednym z najbardziej znanych ziół stosowanych w Ajurwedzie. Wielu badaczy porównuje Ashwagandhę z chińskim żeńszeniem, ale najnowsze badania wskazują na wyższość Ashwagandhy. Lekarze ajurwedyjscy określają Ashwagandha stabilizatorem nastroju. Zioło to poprawia funkcjonowanie układu immunologicznego. Zwane jest także w języku angielskim „Winter Cherry” (zimowa wiśnia) i podnosi wydolność organizmu na wysiłek fizyczny oraz zdolność adaptacji w różnego rodzaju stresach. Jest także jednym z najbardziej znanych ziół Ayurvedy o właściwościach odmładzających: zapewnia właściwe odżywienie tkanek, szczególnie mięśni i kości, podtrzymuje właściwe funkcjonowanie gruczołów wydzielania dokrewnego i układu rozrodczego. Szeroko stosowana jest jako środek uspokajający, wyciszający i przynoszący zdrowy sen. 

Ashwagandha ma działanie pozwalające zaadoptować organizm do czynników stresowych i utrzymać homeostazę. Minimalizuje rozregulowanie organizmu, które może prowadzić do chorób niezależnie od wywołującej je przyczyny: ubogiej diety, braku snu, fizycznego czy psychicznego obciążenia, substancji toksycznych w otoczeniu. Jest szczególnie skuteczna w terapii chorób związanych ze stresem takich jak zapalenie stawów, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, ogólne wycieńczenie itp. Ashwagandha jest wyjątkowym ziołem o szerokim antystresowym działaniu, pozwala na lepsze funkcjonowanie w warunkach codziennego stresu. 

Działanie 

Jest ziołem o szerokim antystresowym działaniu, które pozwala na lepsze funkcjonowanie organizmu w warunkach codziennego stresu, poprawia wydolność fizyczną. Szczególnie jest skuteczne w pomocy podczas terapii chorób stresopochodnych jak: zapalenie stawów, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, ogólne wycieńczenie. 

Dawkowanie 

1-2 tabletki dwa razy dziennie przed posiłkiem. Stosować kilka tygodni dla osiągnięcia pożądanego efektu.

Stosowanie naturalnych preparatów daje stopniowy, ale długotrwały efekt poprawy samopoczucia i zdrowia.

Próżniowe opakowania 60 wege kapsułek (zawierają wyciąg z Ashvagandha 250 mg (Withania  somnifera).

NIE JEST LEKIEM

Termin ważności: 3 lata od daty produkcji na opakowaniu

Producent: Himalaya Drug Co. Ltd

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Indie

Dodatkowe informacje

  • Opakowanie: 

    60 kapsułek