Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903111707569
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Ol'Vita

OLEJ Z CZARNUSZKI

Lecznicze właściwości czarnuszki znane są od kilku tysięcy lat. Olej czarnuszkowy działa pozytywnie na wiele aspektów ludzkiego zdrowia.

Czarnuszka, zwana inaczej czarnym kminem, jest wykorzystywana za równo jako przyprawa w formie ziarenek, oraz jako suplement diety. Występuje wówczas w formie oleju.

Olej z czarnuszki zamknięty w kapsułkach jest wygodny w użyciu.

Stosując olej w tej formie jesteśmy pewni, że przyjmuje odpowiednią dzienną dawkę suplementu.

Właściwości

  • W oleju z czarnuszki odnajdziemy nienasycone kwasy tłuszczowe, które są budulcem w ludzkim ciele. Są również ważne w procesie produkcji prostaglandyn – substancji działających na 3 układy: hormonalny, nerwowy i odpornościowy. Obecność składników oleju z czarnuszki wpływa stymulująco na powstawanie białych krwinek, będących częścią układu immunologicznego.
  • Źródło: olejków eterycznych, witamina z grupy B, kwasu foliowego, wapnia, żelaza, cynku, miedzi.
  • Źródło fitosteroli, które ograniczają wchłanianie cholesterolu z pokarmu i ograniczają jego produkcję w wątrobie. Pomagają również w usuwaniu cholesterolu z organizmu. W ten sposób olej z czarnuszki działa pozytywnie na układ krwionośny: zapobiega powstawaniu blaszek miażdżycowych, przywraca prawidłowe ciśnienie tętnicze i obieg krwi.
  • Działanie na układ pokarmowy: aktywizacja soków trawiennych, zapobieganie nadkwasocie, usuwanie wzdęć i zaparć poprzez wsparcie perystaltyki jelit.
  • Usuwanie toksyn z organizmu, działanie bakteriobójcze.
  • Działanie na układ oddechowy: rozrzedzanie wydzieliny w górnych drogach oddechowych, dzięki czemu jest ona łatwiej usuwana. Olej może być więc stosowany podczas kaszlu.
  • Działanie na komórki organizmu: olej z czarnuszki bierze udział w powstawaniu wielu nowych komórek w ludzkim ciele, co oznacza, że ma silnie regenerujące właściwości.

Składniki: 1 kapsułka zawiera 500mg oleju z czarnuszki egipiskiej

Sposób użycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku

Zawartość: 120 kapsułek

Kraj pochodzenia: Niemcy

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Polska

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...