Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5900168901049
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Yope

Świeca Zapachowa Werbena

Naturalna, sojowa

Wszystkie świece YOPE stworzone są na bazie 100% naturalnego wosku sojowego, który topi się w niższej temperaturze niż parafina, dzięki temu świece palą się dłużej, a rozpuszczony wosk nie parzy.

Świece można palić nawet w sypialni, ponieważ wytwarzają niewielką ilość dwutlenku węgla, nie emitują toksyn i nie kopcą.

Kompozycja zapachowa każdej świecy składa się z nuty głowy, serca i nuty głębi. Pierwszą wyczujesz od razu po zapaleniu świecy, drugą mniej więcej po dziesięciu minutach, natomiast trzecia ujawnia się już, kiedy świeca jest mocno rozgrzana. 

Świeca Werbena to świeżość soczystych cytrusów przełamana subtelną elegancją bergamotki. Lekka, przyjemna i wytrwana jednocześnie, jak luksusowa woda kolońska. Pobudza i dodaje energii.

Nie pozostawiać palących się świec bez kontroli. Palące się świece trzymać z daleka od dzieci i zwierząt! Prosimy upewnić się, ze świece znajdują się z dala od łatwopalnych przedmiotów. Chronić palące się świece przed przeciągiem.

Prosimy upewnić się, że świece znajdują się w odstępie od siebie wynoszącym co najmniej 10 cm, oraz że nad świecami znajduje się wystarczająco dużo miejsca na ciepło wydzielające się z płomienia.

Zawartość: 200 g

Producent: Yope

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Polska

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...