Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4751006750029
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: DNC Kosmetika

GLINKA BŁĘKITNA

100% naturalna

Glinka Błękitna to wyjątkowy naturalny przyjazny dla środowiska produkt kosmetyczny do pielęgnacji skóry, paznokci i włosów.

Zawiera sole mineralne i pierwiastki śladowe, a mianowicie: krzemionkę, fosforan, żelazo, azot, wapń, magnez, potas, rad itp.

Glinka zawiera wszystkie mineralne sole i pierwiastki śladowe niezbędne dla naszego organizmu w proporcjach i kombinacjach najlepiej przyswajalnych przez organizm.

Glinka błękitna ma właściwości oczyszczające i dezynfekujące skórę. Aktywuje krążenie krwi i poprawia metabolizm w komórkach skóry.

SPOSÓB UŻYCIA: 

MASECZKA KOSMETYCZNAZmieszać glinkę z woda w proporcji 1:1. Nałożyć warstwę na twarz, pozostawić na 15-20 minut. Po zmyciu maseczki zastosować łagodny krem odżywczy.

Stosować 1x w tygodniu lub rzadziej, w zależności od indywidualnych potrzeb. Podczas jednego zabiegu glinek o różnych kolorach nie mieszamy ze sobą.

Polecane domowe sposoby poprawiające i wzbogacające właściwości lecznicze glinki: do pasty można dodać naturalne olejki, zamiast wody można zastosować napary z ziół (np. dziurawca, rumianku - łagodzące, szałwii - ściągające), przy cerze suchej można dodać do pasty kilka kropel oliwy z oliwek.

KĄPIEL Z GLINKĄ: Rozpuścić 100-200 g glinki w ciepłej wodzie, dodać do napełnionej wanny. Czas trwania zabiegu: 20 -30 minut. 

SKŁAD: 

100% wysoce oczyszczona glinka błękitna naturalna.

Stosowanie glinek przez długi okres czasu nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Opakowanie: 130 g

Producent:  DNC Kosmetyka, Łotwa

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170