Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Adverso

KOMPOZYCJA OLEJKÓW ETERYCZNYCH NA NADCIŚNIENIE

100% NATURALNA

Aromaterapia pomaga zmniejszyć stres, powodując relaksację - pomagając w ten sposób zmniejszyć ciśnienie. Olejek lawendowy jest jednym z najlepszych olejków do obniżania ciśnienia krwi, ma działanie uspokajające. Olejek geraniowy usuwa skurcz naczyń krwionośnych, poprawia mikrokrążenie mięśnia sercowego - w ten sposób normalizuje ciśnienie tętnicze. 

SKŁAD:

 100% naturalne olejki: lawendowy, ylang-ylang, cytrynowy, geraniowy, cyprysowy. 

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 6-8 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka. Może być stosowany w nawilżaczach powietrza do aromatyzacji pomieszczeń.

INHALACJE NA ZIMNO: 1-2 krople na chusteczkę. Chusteczkę należy trzymać w pobliżu nosa i wdychać.

INHALACJE PAROWE: 1-2 kropli olejku dodać do naczynia z gorącą wodą, nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 3-7 minut. Oczy muszą być zamknięte.

OLEJEK DO MASAŻU: rozpuścić 10 kropli w 50 ml oleju podstawowego (olej migdałowy, olej z oliwek, nasion winogron etc.).

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 4-5 kropli mieszanki wymieszanej z 1 łyżką miodu, mleka lub soli. Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

Nie stosować bez rozcieńczenia.

PRZECHOWYWANIE: 

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze od +5 do 25 ° C w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Adverso, Ukraina

Oficjalny dystrybutor: BIODAR

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170. Jeśli opis ten pojawi się w miejscu innym niż nasz sklep oznacza to, że został skradziony naszej firmie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...