Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820104012800
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Adverso

MIESZANKA OLEJKÓW ETERYCZNYCH NA ZMĘCZENIE PO PRACY PRZY KOMPUTERZE

100 % NATURALNA

Profesjonalnie dobrana mieszanka naturalnych olejków eterycznych łagodzi napięcie mięśni, działa kojąco, ma pozytywny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, łagodzi bóle głowy spowodowane długotrwałą pracą przy komputerze, łagodzi przeciążenie mięśnia akomodacyjnego oka, które jest odpowiedzialne za wyraźne widzenie z dowolnej odległości.

Skład: 100% naturalne olejki eteryczne: pomarańczowy, cytrynowy, rozmarynowy, jałowcowy, świerkowy.

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 5-6 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka (na 5 m2). Może być stosowany w nawilżaczach powietrza do aromatyzacji pomieszczeń. Aromatyzację wykonywać w sposób ciągły nie dłużej niż dwie godziny dziennie.

INHALACJE NA ZIMNO: 1-2 kropli mieszanki nanieść na chusteczkę i wykonać 10-20 głębokich, a później 5-7 krótkich wdechów i wydechów. Powtórzyć 2-5 razy.

Przed pierwszym zastosowaniem naturalnych olejków należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu mieszamy kroplę olejku eterycznego z łyżeczką oleju roślinnego, wcieramy w skórę i pozostawiamy na 24 godziny. Jeśli w tym czasie zaobserwujemy reakcję alergiczną, nie powinniśmy stosować tego olejku.

PRZECIWWSKAZANIA: indywidualna nietolerancja. 

PRZECHOWYWANIE:

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Adverso, Ukraina

Oficjalny dystrybutor: BIODAR

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170. Jeśli opis ten pojawi się w miejscu innym niż nasz sklep oznacza to, że został skradziony naszej firmie.