Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Alg-Börje

ALGMIOL GROVMALT

Algi morskie w wygodnej formie mączki!

Co zawiera ALGMIOL GROVMALT?

Mąka z alg (grubo zmielona) zawiera makroalgi brunatne - workoliść członowaty (Ascophyllum nodosum). Algi zbierane są w czystych wodach u północno-zachodnich wybrzeży Islandii.

Dlaczego ALGMIOL GROVMALT jest tak dobry?

Mączka zawiera wyłącznie sproszkowane algi najwyższej jakości. Jej forma umożliwia dodawanie alg do różnego rodzaju produktów spożywczych - na przykład do sałatek. Już niewielka ilość mączki z alg zaspokoi zapotrzebowanie na jod i inne mikroelementy i składniki odżywcze.

 

ZALECANE SPOŻYCIE: 0,2 ml (0,17 g) dziennie

0,2 ml zawiera 140 μg jodu (93% RWS*)

*RWS – procent referencyjnej wartości spożycia w zalecanej dziennej porcji produktu

Opakowanie zawiera 800 gr produktu.
Dostępna jest również mączka z alg - drobno zmielona (ALGMIOL FINMALT)
Informacje o produktach zawarte na Stronie nie mają na celu dostarczenia kompletnej informacji medycznej. W celu uzyskania porady medycznej należy skontaktować się z lekarzem.
Informacje zawarte na stronie powinny zostać uważnie przeczytane i ocenione przez Konsumenta oraz jego lekarza i farmaceutę. Alg Borje Polska nie oferuje indywidualnej diagnozy medycznej ani porad dotyczących leczenia i żywienia. Przed skorzystaniem z produktów, których opis znajduje się na Stronie, Konsument powinien zawsze uzyskać kompletną informację medyczną oraz skonsultować się z lekarzem, dietetykiem lub farmaceutą. Konsument nie powinien podejmować samodzielnie działań związanych ze zdrowiem w oparciu o dane zawarte na Stronie. Niektóre produkty firmy Alg Borje zawierają jod, więc zaleca się ostrożność przy stosowaniu ich przez osoby z nadczynnością tarczycy.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...