Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 074312135316
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Puritan's Pride

SAW PALMETTO

Palma sabałowa (Saw palmetto) to drzewo pochodzące z Ameryki Płd-wsch. Od wieków, używana była przez rdzennych mieszkańców, jako afrodyzjak, środek powodujący powiększenie piersi u kobiet, leczący zaburzenia układu moczowo-płciowego. Obecnie palma sabalowa jest składnikiem wielu preparatów złożonych, stosowanych w leczeniu impotencji, niedorozwoju narządów płciowych męskich, zaburzeniach potencji, wywołanych przerostem prostaty.

Wyzwaniem dla naukowców w łagodnym przeroście prostaty i zaburzeniami potencji, często mu towarzyszących, jest zmniejszenie przemiany testosteronu w dihydrotestosteron. Według badan, Saw palmetto „antagonizuje” 52% receptorów DHT w gruczole krokowym, przez co hamuje do 90% przemianę testosteronu w dihydrotestosteron.

Badania wskazują również, że pod względem skuteczności terapeutycznej wyciąg z palmy sabałowej wywiera działanie antyandrogenne i antyestrogenne, idące w parze z jego właściwościami przeciwzapalnymi. Jest to ważne odkrycie, ponieważ skutkiem ubocznym leczenia prostaty steroidami jest impotencja i feminizacja (zniewieścienie)

Ponadto wzmacnia odporność organizmu, działa przeciwzapalne i antyprzeziębieniowo, pomaga w chorobach kobiecych narządów płciowych, zaburzeniach miesiączkowania i oziębłości kobiecej. Powiększa piersi!

Jest również składnikiem tabletek poprawiających erekcje i powiększających penisa oraz podnoszących ogólną sprawność seksualną mężczyzn.

Ponadto, zapobiega męskiemu łysieniu, hamuje wypadanie włosów. Może nawet spowodować ich odrost!!!

NIE JEST LEKIEM

Producent: Puritan's Pride, USA
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...