Wczytuję dane...
EAN: 48204163
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Aromatika

OLEJEK KOSMETYCZNY DO PIELĘGNACJI SKÓRY WOKÓŁ OCZU, POWIEK I RZĘS

100 % NATURALNY 

DZIAŁANIE:

  • likwiduje zapalenie i obrzęki powiek;
  • wygładza drobne zmarszczki wokół oczu i zapobiega ich powstawaniu;
  • sprzyja wzrostowi rzęs, zachowuje ich naturalną grubość i gęstość.

STOSOWANIE: nanosić olejek na powieki i rzęsy 1-2 razy dziennie. Nadmiar olejku usunąć chusteczką. Jako środek profilaktyczny stosować 1-2 razy w tygodniu.

SKŁAD: naturalny olej jojoba; 100% naturalne olejki eteryczne: limetkowy, sandałowy, różany.

Nie zawiera oleju mineralnego, silikonów, barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

NIE ZAWIERA SUBSTANCJI, POCHODZĄCYCH Z UPRAW MODYFIKOWANYCH GENETYCZNIE.

PRZECHOWYWANIE: w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego. Zaleca się zużyć olejek w ciągu 6 miesięcy po otwarciu.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 20 ml

Producent: Aromatika, Ukraina

Firma "Aromatika" istnieje na rynku farmaceutycznym i kosmetycznym już od 14 lat. Przez ten czas dzięki wysokiej jakości produktów firma zdobyła duże zaufanie klientów nie tylko na Ukrainie, ale także w Rosji, Białorusi USA oraz wielu krajach Europy. Olejki eteryczne sprzedawane pod znakiem towarowym "Aromatika" sprowadzane są od wiodących europejskich dostawców i posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości. Produkty pakowane są w opakowania spełniające międzynarodowe wymagania 5,10,20, 50 ml, 100 ml, z ciemnego szkła, z kroplomierzem i pierścieniem kontrolnym. Specjalne badania, przeprowadzone przez laboratorium kontrolno - analityczne Ministerstwa Zdrowia Ukrainy, potwierdziły wysoką jakość olejków marki "Aromatika" przez odpowiednie certyfikaty.
Współpracujące z naszą firmą profesjonalne specjaliści doradzą wybór (spośród ponad 40 rodzajów) produktów.


Wyłączny importer produktów firmy "AROMATIKA" firma BIODAR

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170