Wczytuję dane...

O marce

_Element jest seria kosmetyków firmy Elfa Pharm Polska, która zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków.

Kosmetyki _Element są tworzone na bazie trzech wyjątkowych składników: wyciągu z kiełków rzeżuchy – aby chronić skórę przed zanieczyszczeniem środowiska, filtratu śluzu ślimaka – aby hamować oznaki starzenia i odpowiednika jadu żmii – by zapobiegać zmarszczkom mimicznym.

Sposoby dbania o skórę zmieniają się tak samo jak my. Przemianom ulegają kosmetyki i ich składy, ale także nasze przyzwyczajenia. Bo kosmetyki to jedno, ale nawyki to drugie. Postanowiliśmy zająć się jednym i drugim.

Właśnie dlatego powstał _Element – żeby popatrzeć na pielęgnację z innej perspektywy. Powszechnie znane składniki zobaczyliśmy na nowo, a te nietypowe starannie poznawaliśmy i uczyliśmy się ich używać.

Czasami chodzi o to, żeby złamać schemat. Spróbować czegoś nietypowego albo użyć kosmetyku w nowy sposób. Krem na noc potraktować jak maseczkę, a odżywkę do włosów jak piankę do golenia.

Przy pomocy _Elementu chcemy również przypominać, że najważniejszy jest skład, czyli zawartość składników aktywnych, a nie cena na opakowaniu.

Kup produkty _Element w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym Biokord.com