Wczytuję dane...

O firmie

Producent Fitobiotechnologie od ponad 10 lat produkuje szeroką gamę produktów zdrowotnych - suplementów diety, kosmetyków terapeutycznych i profilaktycznych, herbat ziołowych, ziół. Produkty Fitobiotechnologie produkowane są na najnowocześniejszym sprzęcie, z najwyższej jakości surowców z kontrolą na wszystkich etapach produkcji. Produkty firmy cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko na Ukrainie, ale także za granicą. Wszystkie produkty podlegają obowiązkowej certyfikacji i posiadają odpowiednie zezwolenia.

Firma Fitobiotechnologie produkuje preparaty następujących serii: Tajfun, Krokmed, Stop Demodex, Stop Cuperoz, Organic Herbs, Reanimator, Ukrainoczka.

Produkty firmy Fitobiotechnologie mają na celu utrzymanie organizmu w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej, pomagając w zapobieganiu różnym chorobom i procesom nowotworowym, w celu uniknięcia rozwoju chorób przewlekłych, poprawy funkcjonowania narządów wewnętrznych, aktywności funkcjonalnej układu mięśniowo-szkieletowego i wzmocnienia układu odpornościowego.

Kup produkty PhytoBioTehnologie w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym Biokord.com