Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903293740651
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Bergson

Spray do Stóp dla Osób Narażonych na Kontakt z Grzybami i Bakteriami BERGSON

Preparat przeznaczony do pielęgnacji i ochrony stóp i przestrzeni między palcami.

Dzięki formule wzbogaconej w wyciąg z tymianku i olejek z liści eukaliptusa działa ściągająco, oczyszczająco i odkażająco. Łagodzi swędzenie, pieczenie i podrażnienie stóp oraz nawilża spękaną skórę.

Zawarty w składzie klotrimazol wykazuje działanie antyseptyczne i przeciwgrzybiczne. Skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu towarzyszącego nadmiernej potliwości stóp.

SKŁADNIKI AKTYWNE: KLOTRIMAZOL, WYCIĄG Z TYMIANKU ORAZ OLEJEK Z LIŚCI EUKALIPTUSA

Szczególnie polecany jest osobom o dużej aktywności fizycznej oraz korzystającym z miejsc użyteczności publicznej takich jak: baseny, sauny, kluby fitness, sale gimnastyczne, siłownie, pokoje i łazienki hotelowe.

Testowany dermatologicznie

– pielęgnuje i chroni skórę stóp
– ma działanie odkażające i ściągające
– łagodzi swędzenie, pieczenie i podrażnienie stóp
– wspomaga profilaktykę przeciwgrzybiczą
– działa przeciwpotnie i odświeżająco

Szczególnie polecany osobom uprawiającym sporty, turystykę oraz fitness.

Stosowanie

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymając pojemnik w pozycji pionowej 10-15 cm z dala od suchej i czystej skóry równomiernie rozpylić na stopach, zwracając szczególną uwagę na podeszwę stopy oraz obszar między palcami, gdzie stopy najbardziej się pocą.

Stosować ok. 2-4 tygodni 2 razy dziennie. Równomiernie spryskać preparatem wewnątrz obuwia.
Nie rozpylać w kierunku oczu.
Nie rozpylać na otwarte rany. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem.

Skład INCI

Butane,Propane, Isobutane, ALcohol denat, Propylene Glycol, Thymus Vulgaris Extract, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Clotrimazole

UWAGA:

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122 °F.

Pojemność: 80 ml