Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4869002017678
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Turmanidze

Maść na Oparzenia Turmanidze

Działa przeciwzapalnie, miejscowo znieczulająco i antyseptycznie, wspomaga oczyszczanie oparzeń, stymuluje regenerację i przyspiesza epitelializację.

Wskazania - oparzenia I, II, III i IIIa stopnia, z oparzeniami IIIb i IV stopnia - jako sposób przygotowania powierzchni oparzenia; oprócz oparzeń, maść skutecznie stosuje się na odmrożenia.

Sposób użycia:

przed użyciem maści ranę (oparzenie) traktuje się roztworem antyseptycznym (słaby roztwór nadmanganianu potasu lub 3% roztwór nadtlenku wodoru), maść nakłada się cienką warstwą na bawełnianą szmatkę lub trzywarstwową gazę, następnie na dotknięty obszar i bandażuje się. Bandaż jest zmieniany raz dziennie o godzinie 12 w południe.

Termin przydatności: 5 lat od daty produkcji zaznaczonej na opakowaniu

Opakowanie: 25 g

Producent: Turmanidze, Gruzja

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu Ukraina Shop jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170