Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5900168901209
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Yope

Świeca Zapachowa Kadzidło

Naturalna, sojowa

Wszystkie świece YOPE stworzone są na bazie 100% naturalnego wosku sojowego, który topi się w niższej temperaturze niż parafina, dzięki temu świece palą się dłużej, a rozpuszczony wosk nie parzy. Świece można palić nawet w sypialni, ponieważ wytwarzają niewielką ilość dwutlenku węgla, nie emitują toksyn i nie kopcą.

Kompozycja zapachowa każdej świecy składa się z nuty głowy, serca i nuty głębi. Pierwszą wyczujesz od razu po zapaleniu świecy, drugą mniej więcej po dziesięciu minutach, natomiast trzecia ujawnia się już, kiedy świeca jest mocno rozgrzana. 


Świeca z wosku sojowego o eleganckim zapachu łączącym kadzidło, zamsz i malinę.

Ta ekskluzywna mieszanka aromatów tworzy naturalnie niezwykły klimat.

Dlaczego ta świeca będzie idealnym pomysłem na prezent?

• jest ręcznie robiona,

• starannie i pięknie zapakowana,

• w 100% z wosku sojowego,

• wosk nie dymi i nie kopci, a topi się w niższej temperaturze niż popularna parafina, więc nie jest niebezpiecznie gorący, 

• szklane opakowanie później posłuży jako organizer na biurko lub mini osłonka. 

Składniki: WOSK SOJOWY, KOMPOZYCJA ZAPACHOWA.

Nie pozostawiać palących się świec bez kontroli. Palące się świece trzymać z daleka od dzieci i zwierząt! Prosimy upewnić się, ze świece znajdują się z dala od łatwopalnych przedmiotów. Chronić palące się świece przed przeciągiem. Prosimy upewnić się, że świece znajdują się w odstępie od siebie wynoszącym co najmniej 10 cm, oraz że nad świecami znajduje się wystarczająco dużo miejsca na ciepło wydzielające się z płomienia.

Zawartość: 200 g

Producent: Yope

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Polska