Wczytuję dane...
EAN: 4820169900968
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Bisheffect

Biszofit Żel Magnezowy Athletic

Żel został specjalnie zaprojektowany dla profesjonalnych sportowców - zwiększa zawartość naturalnego magnezu. Żel można stosować zarówno przed, jak i po treningu.

Żel rozgrzewa, przygotowuje mięśnie i więzadła na obciążenia, zapobiega kontuzjom sportowym, przywraca po treningu, nasyca skórę, tkanki łączne i mięśniowe magnezem, minerałami, pierwiastkami śladowymi.

Przydatny w przypadku urazów, skręceń, bólu i stanów zapalnych pleców, stawów i mięśni.

Zarówno w sporcie zawodowym, jak i amatorskim dochodzi do urazów sportowych. Niestety nie wszyscy wiedzą, że preparaty magnezu są wskazane po urazie.

Maści rozgrzewające są niepożądane w ostrej fazie urazu z obrzękiem. Środki neutralne są potrzebne do promowania regeneracji tkanek, poprawy oddychania komórkowego i zmniejszenia obrzęku.

W wyniku ostrego urazu lub przewlekłej mikrourazu uwalniany jest algogen i pojawia się ból, który zwiększa skurcz. W rezultacie zaburzone jest mikrokrążenie, następuje „kryzys energetyczny”. W takim przypadku miejscowe stosowanie magnezu znacznie przyspiesza powrót do zdrowia i skraca okres rehabilitacji.

Athletic Gel - postać żelu ma lepszą resorpcję niż krem. Naturalny chlorek magnezu - główny składnik aktywny żelu - wchodzi bezpośrednio w obszar uszkodzony, nasycając go jonami magnezu.

Innym sprawdzonym obszarem zastosowania żelu Athletic jest przygotowanie sportowców do aktywności fizycznej. Pomaga rozgrzać mięśnie, przygotować więzadła na obciążenia, zapobiegać kontuzjom sportowym, skręceniom.

Sposób użycia: 

stosować przed wszystkimi rodzajami ćwiczeń. Pomasować mięśnie, plecy, stawy przed i, jeśli to konieczne, po treningu.

Składniki:

naturalny roztwór biszofitu, chlorek magnezu, kamfora, kokamidopropylobetaina, olej rycynowy, edgum, gliceryna roślinna, kwas nikotynowy, hydroksyetyloceluloza.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

Opakowanie: 75 ml

Producent: Bisheffect, Ukraina